Tema Fundit
» Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė
Sun Jun 30, 2013 1:44 am nga neli03

» NGA KRIJIMTARIA IME
Tue Apr 30, 2013 2:33 pm nga shaban cakoli

» PO TE MOS ISHTE DASHURIA JUAJ, QFAR DO VLENTE BUKURIA IME ??
Tue Apr 30, 2013 2:28 pm nga shaban cakoli

» Njė tufė lule pėr,....?
Tue Apr 30, 2013 2:27 pm nga shaban cakoli

» A ka ndjenja kufij?
Tue Apr 30, 2013 2:26 pm nga shaban cakoli

» Princi apo princesha e ėndrrave tė juaja!!
Tue Apr 30, 2013 2:25 pm nga shaban cakoli

» A i Besoni Dashurisė NeTiT.......
Mon Apr 29, 2013 10:52 pm nga shaban cakoli

» Sot ju mungon??
Mon Apr 29, 2013 10:51 pm nga shaban cakoli

» Ahhhhh sikur
Mon Apr 29, 2013 10:51 pm nga shaban cakoli

Affiliates
free forum
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Lexoni rregulloren para se tė shkruani nė forum!

Wed Apr 30, 2008 10:51 pm nga LiLxLaDy

Pėrshėndetje tė nderuar anėtar tė ketij forumi!


Para se tė shkruani nė forum ju lutemi lexoni rregulloren e AlbaWebChat Forum, ne te cilėn vijon mė poshte:

Rregullorja pėrmban disa pika, respektimi i tė cilave do tė evitonte konfliktet dhe mosmarrėveshjet mes anėtarėve tė forumit!!
Mos respektimi i rregullave tė forumit edhe do ēojė nė paralajmėrimin dhe mė pas nė pėrjashtimin e anėtarit.


Secili diskutues pa marr parasysh gjininė, bindjen politike, besimin, ėshtė i lirė tė shprehė mendimet dhe idetė e tij, pa u penguar nga tė tjerėt.

Ēdo anėtar ėshtė vet i pėrgjegjshėm pėr …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Sondazh

Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Shqipėri?

29% 29% [ 2 ]
14% 14% [ 1 ]
29% 29% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
14% 14% [ 1 ]
14% 14% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 7

Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 216 mė Mon Apr 11, 2011 11:01 pm
Statistikat
Forumi ka 83 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri neli03

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 883 artikuj v 316 temat