Ora ėshtė Thu Mar 22, 2018 2:53 am

Shoqėria

 • Shoqėria

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime Shoqėrore


  Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.
  23 Temat
  61 Mesazhet
  Sun Apr 28, 2013 6:54 pm
  shaban cakoli Sikur tė ishte femra udhėheqėse?
 • Hapėsirė filozofike-psikologjike


  Praktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve dhe tė shoqerisė. Proēeset mendore etj...
  17 Temat
  25 Mesazhet
  Fri Feb 11, 2011 1:22 pm
  Erjona Ēfarė mendoni pėr egoizmin?
 • Diaspora Shqiptare


  Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!
  13 Temat
  54 Mesazhet
  Sun Jun 30, 2013 1:44 am
  neli03 Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė
 • Gruaja dhe Familja


  Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
  5 Temat
  11 Mesazhet
  Sun Apr 28, 2013 7:20 pm
  shaban cakoli Ēfarė do bėnit?....
 • Shėndeti


  Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
  8 Temat
  15 Mesazhet
  Sat Nov 05, 2011 6:11 pm
  hardboss A e pėrdorni duhanin?
 • Dashuria


  A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...
  25 Temat
  87 Mesazhet
  Tue Apr 30, 2013 2:28 pm
  shaban cakoli PO TE MOS ISHTE DASHURIA JUAJ, QFAR DO VLENTE BUKURIA IME ??
 • Temat
  Pėrgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • No message.
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmėrim Lajmėrim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement