Ora ėshtė Mon Feb 19, 2018 10:36 am

Zona e Argėtimit

 • Zona e Argėtimit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Bisedoni nė gjuhėt e huaja


  Deutsch, English, Franēais ...
  6 Temat
  12 Mesazhet
  Sun Apr 28, 2013 8:04 pm
  shaban cakoli Albaner ... Albaner ... Albaner
 • Thashetheme


  Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
  3 Temat
  11 Mesazhet
  Sun Apr 28, 2013 8:08 pm
  shaban cakoli AKOMA SE KENI MARRUR VESH JU A????????!!!!!!!!!
 • Humori.


  Lexoni e postoni barcoleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
  3 Temat
  8 Mesazhet
  Sun Apr 28, 2013 8:20 pm
  shaban cakoli Per bjondinat!
 • Lojra zbavitėse.


  Lojra elektronike, Anagrame, Rebuse,...Lojra tė ndryshme pa kufi!!
  20 Temat
  56 Mesazhet
  Tue Nov 25, 2008 5:07 pm
  te_doja Puthė-Ledhatoj -pickoj & ferkoj...
 • Votime & Sondazhe


  Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
  6 Temat
  12 Mesazhet
  Fri Feb 11, 2011 3:38 pm
  Erjona Cili qytet ne Kosove i ka vajzat me te bukura?
 • Temat
  Pėrgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmėrim Lajmėrim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement