Ora ėshtė Mon Feb 19, 2018 10:30 am

Kulturė

 • Kulturė

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Kultura kombėtare


  Materiale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...
  12 Temat
  23 Mesazhet
  Sun Apr 28, 2013 7:14 pm
  shaban cakoli KOMBI MBI TĖ GJITHA
 • Gjuha Shqipe.


  Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė!..
  6 Temat
  8 Mesazhet
  Wed Oct 07, 2009 9:47 pm
  LiLxLaDy Shenjat e pikėsimit.
 • Letėrsia


  Letėrsia shqiptare dhe e huaj.
  7 Temat
  18 Mesazhet
  Mon Apr 29, 2013 10:30 pm
  shaban cakoli PĖRKUJTOJMĖ BACĖN ADEM BERISHA-GJURGJEVIKU
 • Poezia.


  Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar,....
  27 Temat
  184 Mesazhet
  Tue Apr 30, 2013 2:33 pm
  shaban cakoli NGA KRIJIMTARIA IME
 • Kinematografia dhe Televizioni


  Pėrshtypje mbi filmat e fundit. Dokumentarėt, komeditė dhe tragjeditė, festivalet e filmit ...
  7 Temat
  9 Mesazhet
  Sun Jan 02, 2011 2:02 am
  JiMiGj video Madheshtore e bere nga youtube Shikojeni!!!
 • Muzika.


  Dėgjojme, kėndojmė, kėrcejmė ... :-)
  9 Temat
  60 Mesazhet
  Sun Apr 28, 2013 7:47 pm
  shaban cakoli zef beka-mori ĒikĖ
 • Kuzhina & Gatimi


  Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.
  6 Temat
  13 Mesazhet
  Sun Apr 28, 2013 8:22 pm
  shaban cakoli SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI ĒDO ME GATUAJE?
 • Temat
  Pėrgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • No message.
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmėrim Lajmėrim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement