A e pėrdorni duhanin?

Shko poshtė

A e pėrdorni duhanin?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Jan 06, 2008 2:58 am

A e pėrdorni duhanin dhe nga cila moshė keni filluar?

Dhe nėse e pėrdorni a keni tentuar ndonjė herė ta leni?
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e pėrdorni duhanin?

Mesazh  VIPeeR prej Tue Jan 08, 2008 11:30 pm

Po Valla e Perdori Edhe Qe Nga Mosha 12 Vjeqare

E Per Me Tentu Me Lan Skam Tentu Kurr Se Deri Sa Tmi Qesin 2 Ton Dhe Se La
avatar
VIPeeR

Numri i postimeve : 16
Age : 33
Location : Prishtina
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit http://Www.RiniaFm.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e pėrdorni duhanin?

Mesazh  Erjona prej Fri Feb 11, 2011 4:18 pm

E kamė pėrdorė thuajse gati 3 vite (filluar me moshėn 17 vjeqė),
por tash kamė mbledhur mend "nganjėhere".. :-)

Kurse tani vetėm kur mėrzitėm.. ndodhė se e ndezi 1.
avatar
Erjona

Numri i postimeve : 30
Registration date : 20/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

R: Possibilitą di guadagno per ragazze semplici (annunci di

Mesazh  renata prej Thu Jul 28, 2011 12:41 am

po kame pire ne moshen 18 vjeqe tani jame 28

renata

Numri i postimeve : 1
Registration date : 26/07/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e pėrdorni duhanin?

Mesazh  JiMiGj prej Thu Jul 28, 2011 9:49 pm

renata shkruajti:po kame pire ne moshen 18 vjeqe tani jame 28

duhani te plake lekuren e fytyres po ashtu te demton shendetin,

nuk eshte vone kurre qe ta lesh duhanin,,

kur isha e shkolle kam mesuar qe po te hash molla shume ta gerdite duhanin...

Nuk e pij

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e pėrdorni duhanin?

Mesazh  hardboss prej Sat Nov 05, 2011 6:11 pm

jo mer qfart prite zot Very Happy

hardboss

Numri i postimeve : 2
Registration date : 05/11/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e pėrdorni duhanin?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi