Nė horoskopė cilės shenjė i takoni?

Shko poshtė

Nė horoskopė cilės shenjė i takoni?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Jan 06, 2008 3:02 am

Nė kėtė temė qė unė hapa, mund tė shkruani se cilės shenjė tė horoskopit i takoni?...
Dhe a i besoni horoskopit apo jo?


Unė personalisht, nuk jam e fiksuar dhe mund tė them se nuk i besoj horoskopit,... mirėpo ēfarė mua mė befason?...
Ėshtė qė shenja ime nė horoskop ka tė bėj shumė, me karakterin tim personal!!
Kurse ngjarjet qė shkruhen pėr ēdo ditė edhe nuk i pėrfilli fare!!

Po ju ēfarė mendoni, per veti?
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė horoskopė cilės shenjė i takoni?

Mesazh  VIPeeR prej Tue Jan 08, 2008 11:44 pm

Un i Perkas Demit . Veq Nuk i Besoj Edhe Shum Se Shum Rrall Ja Qellon Po Veq e Lexoj kaniher
avatar
VIPeeR

Numri i postimeve : 16
Age : 33
Location : Prishtina
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit http://Www.RiniaFm.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė horoskopė cilės shenjė i takoni?

Mesazh  Tosi prej Mon Apr 14, 2008 2:31 am

jam peshk
avatar
Tosi

Numri i postimeve : 6
Age : 30
Location : prishtina
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė horoskopė cilės shenjė i takoni?

Mesazh  JiMiGj prej Sun May 25, 2008 2:28 am

jam CAPRICORN

por nuk i besoi horoskopit

Smile

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė horoskopė cilės shenjė i takoni?

Mesazh  kushtrim prej Sun Nov 29, 2009 4:23 pm

mue hiq s`me kan qit ne horoskop Very Happy

kushtrim

Numri i postimeve : 5
Registration date : 29/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nė horoskopė cilės shenjė i takoni?

Mesazh  Erjona prej Tue Sep 21, 2010 12:37 pm

Me horoskopė jamė peshk(aqene)... Smile
Sa pėr vetėn, nuk i besoj fare!
Por disa njerėz i besojnė keti fenomeni (e cila nuk ėshtė), sepse janė tė shkruar gjithmonė nė pėrgjithėsi dhe selili person qė do e lexonė do e mendonė se ėshtė e vėrtetė.
Gjithmonė kemi disa situacione dhe momente parashyėsh ku do pėrputhėt e shėnuara!

avatar
Erjona

Numri i postimeve : 30
Registration date : 20/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė horoskopė cilės shenjė i takoni?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 6:52 pm

jam gaforre,thone gaforet ecin mbrapsht Laughing
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė horoskopė cilės shenjė i takoni?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi