A egziston dhe si,...ajo qė ne e quajm "Fat"?

Shko poshtė

A egziston dhe si,...ajo qė ne e quajm "Fat"?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Jan 06, 2008 3:15 am

Nėse e vėshtrojmė jetėn tonė personale dhe tė shohim ē'mbeti nga planet tona mė tė dashura, ose nga ėndėrrimet fėmijėrore!!
A nuk erdhėm nė jetė pa vullnetin tonė dhe u ndeshėm me vetvetėn me tėre natyrėn tonė!!
Me intelektin mė tė madh apo mė tė vogėl, me dukjen qė mund tė jetė simpatike apo antipatike, qė mund t'i ngjaje njė njeriu shkurtabiq apo atletė,... nė vendin e njė mbreti apo tė ndonjė njeriu tė vobektė, nė kohė tė shqetėsuar apo tė qetė, gjatė sundimit tė njė tirani ose tė njė princi tė virtytshem dhe nė pergjithesi ne rrethanat politike, gjeografike e shoqėrore pėr tė cilat s'na pyeti askush?

Sa e kufizuar ėshte ai, qė ne e quajm vullneti ynė,... nderkaq, sa e madhe dhe e paperfshirėshme ėshte ajo, qė ne e quajm fati ynė!

Pra a egziston " Fati "qe ne quajm ashtu,... Apo ēdo gjė nė jetė ka tė bėj me vetvetėn tonė se si ne vet e organizojmė jetėn tonė?

Me nderime dhe respekt!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  prizrenasi prej Wed Jun 25, 2008 4:18 pm

besoj se do ia kalojme bukur Arrow

prizrenasi

Numri i postimeve : 2
Registration date : 25/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

fate te mbare

Mesazh  prizrenasi prej Wed Jun 25, 2008 4:31 pm

fati me se teperimi na gjendet aty ku ne me se shumti edhe ngulim kembe prandaj nuk eshte e rastesishme qe po vedose diq edhe fati do te te prije , ky eshte mendim personal ...

prizrenasi

Numri i postimeve : 2
Registration date : 25/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston dhe si,...ajo qė ne e quajm "Fat"?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi