Pėrse e pėrdorni internetin mė shumė?

Shko poshtė

Pėrse e pėrdorni internetin mė shumė?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Jan 06, 2008 4:11 am

Interneti si mjeti mė modern pėr komunikim, hulumtime apo studime tė ndryshme,... ėshtė bėrė pjesė e pandashme dhe e domosdoshme e jetės!!
Madje, ėshtė bėrė edhe njė biznes i mirė fitimprurės!!

Nė kėtė temė, ne po hapim njė sondazh me anėtarėt e kėtij forumi,... pėr tė parė se cilat janė motivet, interesat, hobet kryesore,... qė ju shtyjnė juve tė pėrdorni internetin mė shumė?

Pra, pėrse e pėrdorni internetin mė shumė?

Ju mirėpresė,...
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrse e pėrdorni internetin mė shumė?

Mesazh  VIPeeR prej Tue Jan 08, 2008 11:29 pm

Valla Ma Shum e Perdori Me Hup Koh Edhe Me Lexu Naj Sen Interesant
avatar
VIPeeR

Numri i postimeve : 16
Age : 33
Location : Prishtina
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit http://Www.RiniaFm.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi