Pershendetje Nga VIPeeR-i

Shko poshtė

Pershendetje Nga VIPeeR-i

Mesazh  VIPeeR prej Tue Jan 08, 2008 11:22 pm

Emri : Shpend
Mosha: 24
Gjinia: Mashkull
Nga... Kosova, Prishtina

Statusi juaj? I Zont
Dėshira pėr jetė? Mu Bo Si Knelle
Shtėpi a banesė? N'Shatorr Jetoj
Ushqimi favorit? Pasuli
Pija favorite? Qaji Rusit
Filmi favorit? American History X
Muzika favorite? Death Metal & Black Metal
Ēka ėshtė cool? Gjith Qka Qe Ta Then Ne Skejt
DiĒka qė thua shpeshė: Te Kallt Reja
avatar
VIPeeR

Numri i postimeve : 16
Age : 33
Location : Prishtina
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit http://Www.RiniaFm.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje Nga VIPeeR-i

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Jan 09, 2008 1:10 am

VIPeeR,...Ju faleminderit pėr prezentimin aq tė mire dhe shumė interesantė.

Tė bėhesh pjesė e njė forumi ėshtė njė veti shumė pozitive, sepse tė jep mundėsi tė zgjerosh njohurit dhe tė ndash mendimet me tė tjerė!!

Tė dėshiroj tė ja kalosh sa mė mirė nė mesin tonė.
Gjithashtu tė uroj suksese, jetė sa mė tė lumtur, dhe ēdo dėshirė qė ke tė tė realizohet!!

Me shumė respekt!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi