Njė tufė lule pėr,....?

Shko poshtė

Njė tufė lule pėr,....?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Feb 09, 2008 12:12 pm

Si krijesa njerėz qė jemi,... pėr vetėm qė kemi dashuri ndaj partėnerve kemi edhe njė lloj tjetėr dashurie, simpatie edhe ndaj njerėzve tė tjerė duke fillur qė nga anėtarėt e familjes, shoqėris dhe miqėve!!

Nė kėtė kuptim edhe do ju parashtroja njė pyetje?

Pėr "Shėn Valėntin",... Kujt do tė ja dhuroni njė tufė lule flower , kėtu nė forum dhe gjithashtu duke ja bashkangjitur edhe njė kartolinė,...
Dhe ēfarė do i shkruaje nė tė?

Me shumė respekt dhe mirėkuptim ju pėrshėndes tė gjithėve!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė tufė lule pėr,....?

Mesazh  shaban cakoli prej Tue Apr 30, 2013 2:27 pm

per gocen lart
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi