Si po e pėrjtoni Pavarėsinė e Kosovės?

Shko poshtė

Si po e pėrjtoni Pavarėsinė e Kosovės?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Feb 17, 2008 8:37 pm

Amaneti dhe ėndėrra shumė shekullore,... mė nė fundė u pėrmbushė,....
E gėzofshim Pavarėsin e Kosovės sunny

Pra forumista tė nderuar, a mund tė na thoni se si e pėrjtuat sot kėtė ditė Question
Dhe si mendoni Question
Cilat janė sfidat e sė ardhmės sė njė Kosove tė pavarurė Question

Me shumė respekt nga lexuesja e juaj,...LiLxLaDy.

Unė jam kėtu,...
e do tė jem.
Dem baba dem,...
sa mali tė bėhet hi,
e hiri malė pėrsėri...(Mitrush Kuteli)
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si po e pėrjtoni Pavarėsinė e Kosovės?

Mesazh  Kullerka prej Tue Feb 19, 2008 2:37 am

GĖZUAR DITEN E PAVARĖSISĖ ME SHPIRTĖ DHE ME ZEMĖR

O tė dashur vėllezėr e motra kudo qė jeni,
ju lutem deri nė kupė tė qiellit qe tė pranoni urimet e mia mė tė pėrzemėrta me rastin e shpalljės sė KOSOVĖS TĖ PAVARUR DHE SOVRANE.
Tė gjithėve nga zemėra dhe shpirti JU pėrgėzoj pėr fatin e mirė dhe privilegjin si brez qe tė pritni, pėrjetoni dhe kremtoni kėtė Ditė tė Madhe historike e tė shumėpritur, kėtė ditė e cila ndodhė vetėm njėherė.
Ne jemi brezi mė i lumtur qė ka ekzistuar ndonjėherė.
E gėzofshim kėtė ditė brez pas brezi pėr shekuj me rradhė.
Ju lutem mė falni sepse ndoshta edhe nuk po mund tė shprehem krejt ashtu siq deshiroj por jam nėn emocione si kurrnjėherė mė parė .
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi