Ēfarė kėpucash pėlqeni ju?

Shko poshtė

Ēfarė kėpucash pėlqeni ju?

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 0

Ēfarė kėpucash pėlqeni ju?

Mesazh  LiLxLaDy prej Mon Feb 18, 2008 5:11 pm

Kuptohet tema ėshtė vetėm pėr femrat sunny

Kur flet pėr taka kėpucėsh, patjetėr tė vjen nė mendje feminiliteti,...takat janė bėrė pėr femrat dhe ai qė ka shpikur takat do ti ketė dashur femėrat marrėzishtė sunny

Sic e dim takat janė tė bukura dhe gjithmonė paraqesin elegancė.
Andaj, ēfarė lloj kėpucėsh preferoni ju?...
1). Kėpucė me taka.
2). king sunny Kėpucė komode (sportive).
Dhe a ju pėlqen tė beni koleksion kėpucėsh?

Nga lexuesja e juaj,... LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi