Ēfarė do i thoje?

Shko poshtė

Ēfarė do i thoje?

Mesazh  LiLxLaDy prej Fri Feb 29, 2008 11:37 pm

Ēfarė do i thoje tė dashurės, dashurit nė kėto momente Question

Me respekt,... LiLxLaDy
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do i thoje?

Mesazh  Tosi prej Mon Apr 14, 2008 2:34 am

t'honkt dreqi RazzVery Happy
avatar
Tosi

Numri i postimeve : 6
Age : 31
Location : prishtina
Registration date : 14/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do i thoje?

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed May 21, 2008 11:17 pm

Tė Dua Sot E Pėrgjithmonė I love you I love you

Tė shoh nė ēdo mėngjes nėn diellin e artė qė ngroh zemrat e njerzėve,...
Tė shoh nė ēdo mbrėmje nėn dritėn e hėnės lozonjare, dhe yjeve qė shkėlqejnė nė qiellin e secilės stinė,...pra kudo jetoj me ty,... I love you I love you

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do i thoje?

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 23, 2008 10:06 pm

avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do i thoje?

Mesazh  LiLxLaDy prej Thu May 21, 2009 4:57 pm

Nuk jam unė ajo, qė tė mendoj,... Je ti ai, qė mė vjenė nė mendje I love you I love you

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do i thoje?

Mesazh  Kullerka prej Tue Jun 02, 2009 12:21 am

Me ke hyr ne zemren time dhe do mbetesh aty perjete................
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do i thoje?

Mesazh  te_doja prej Sat Jul 04, 2009 8:41 pm

Tosi shkruajti:t'honkt dreqi RazzVery Happy


do ti thoja : ne syte ty jane pikturuar te gjitha ngjyrat e ylberit.

te_doja

Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ti je jeta ime,...

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Jul 12, 2009 12:53 am


_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do i thoje?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 7:26 pm

te dua shume Laughing
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do i thoje?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi