Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Kosovė?

Shko poshtė

Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Kosovė?

50% 50% 
[ 1 ]
50% 50% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 2

Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Kosovė?

Mesazh  LiLxLaDy prej Fri Feb 29, 2008 11:53 pm

Ēfarė mendoni ju, cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Kosovė Question
Dhe pse mendoni pikėrishtė pėr atė qytetė Question
Ju lutem qė pėr vetėm sondazhit edhe tė bėni komentime sunny

Me respekt nga lexuesja e juaj,... LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Kosovė?

Mesazh  aLb-ReLaX prej Tue Mar 25, 2008 6:15 pm

Thonė "Shko kah t'shkojsh si n'shpi tane nuk gjen ma mirė" edhe unė po zgjedhė Prishtinėn.
avatar
aLb-ReLaX

Numri i postimeve : 17
Age : 30
Location : Prishtinė
Registration date : 25/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.relax-ks.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi