Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Shqipėri?

Shko poshtė

Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Shqipėri?

29% 29% 
[ 2 ]
14% 14% 
[ 1 ]
29% 29% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
14% 14% 
[ 1 ]
14% 14% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 7

Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Shqipėri?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Mar 01, 2008 12:06 am

Ēfarė mendoni cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Shqipėri Question
Dhe pse mendoni se ėshtė mė i bukuri nga tė tjerat qytete Question
Pėrvetėm sondazhit, ju lutem bėni edhe komentime sunny

Me respekt nga lexuesja e juaj,... LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Shqipėri?

Mesazh  aLb-ReLaX prej Tue Mar 25, 2008 6:16 pm

Ma i miri qytet ........ metropoli shqiptarė Tirana.
avatar
aLb-ReLaX

Numri i postimeve : 17
Age : 30
Location : Prishtinė
Registration date : 25/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.relax-ks.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi