Te Dua Po Vuaj

Shko poshtė

Te Dua Po Vuaj

Mesazh  RIneSsa prej Mon Mar 10, 2008 9:55 am

nene me tregoooo kam shpetim a jooooooo dhimbjen smund ta nal per at djal zemra gjak mpikon aj nuk me don si rrufe pa prit ste dua mtha ni dit..... sa vendi vend saaaa merzitem sa ronditem .... aj nuk me don fryma me nalet buza thahet aj asxhe nuk do te dij jam e huaj sa po vuaj aj sme sheh dot ne sy pa arsye mbeta h ije ne ket jet plot tradhtij dhe a ka kufij tani te jetoj pe ty pa krenarin..... jooooo nuk kam fuqi se ta fala ty eja merre trim shpirtin timmm. zemra gjak me pikon aj nuk me don si rrufe pa prit ste dua mtha nje dit....
avatar
RIneSsa

Numri i postimeve : 13
Age : 30
Registration date : 21/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.Kafeneja.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi