A i Besoni Dashurisė NeTiT.......

Shko poshtė

A i Besoni Dashurisė NeTiT.......

Mesazh  RIneSsa prej Wed Mar 12, 2008 11:56 pm

a besoni dashurin e netit-.
Si thoni ju a besoni se mund te bini ne dashuri me nje person qe ndodhet jasht larg jush dhe me ane te cilit flisni vetem ne msn, kuptohet qe e keni pare dhe ju ka pare, por edhe pa e pare ne kamere si mendoni a besoni ne nje gje te tille, un per vete jo nuk besoj dikur ndoshta kam patur besuar por tani sbesoj me sesi me duket si dicka koti, shoqeri po mund te kesh po jo te biesh brenda
hmmmmmmmm pse po shtohen kaq shum kto pyetjet e dashurive ne net nejse
un them qe jan gjera qe ndodhin un skam pas besuar fare ne kshu gjerash kam fol me shum vet po qe te kem ndjer dicka asiher deri tani dmth nuk kam besuar por tani besoj jan gjera qe ndodhin po ne te shumtat e rasteve lind ne msn edhe mbaron ne msn shkurt i besoj
sesht e vertet...jo per te gjith esht nje soj por shoqa ime e ka njohur nje cun ne chat e mbas ca kohesh filluan te njenin per njeri tjetrin .. u takuan.. u martuan dhe tani e kan cunin 3 vjec
Cdo kush e shikosh sipas logjikes se vet..ok?!
Besoj se netti,eshte nje bote e 2te,dhe mos te thote asnje jo,sepse ja fute kot!!!
Mund te ndodh cdo gje ne nett..
sikur te zihesh,te duash,te qerrohesh.. te shtramohesh etj..
Ne nett te gjitha fillojne shume thjeshtm,dhe me kohen gjerat marrin i forme me te madhe me serioze,ashu sic jane dhe personat qe flasin..
pastaj ka celularet,telefonat..qe nderrohen etj,!!
Tashme ne shekullin qe jemi nuk eshte ndonje cudi e madhe te njofesh dike ne nett,rensi ka te kalosh mire,!!
E keqja eshte se ne nett,shume persona fshihen nga e verteta,dmth kane nje ekran perpapa,dhe hajt te themi ca te kemi qef!!

Nejse me pak fjale, Kurre zduhet te themi Kurre!!!
Eshte fjale e medha per kohet qe kane ardhur!!

Ēfare eshte dashuria per ju dhe scfare kuptoni me fjlalen dashuri
them se nuk ka asnje fjal te duhur per dashurin ajo ndjehet dhe perjetohet (mendimi i momentit
uaaaa Profi pse kaq pesimist si mor mbaron me m... pupupupu
*friksohet shum
donte te thoshte mbaron me Meze dmth banket/dasem apo jo prefosir :Ppp
hmm dashurija esht ndjenj nuk shpjegohet me fjal se cdo njei dashuron ndryshe besoj un
them se nuk ka fjal te pershtatme qe munt ta shprehesh dashurin jan ndnjeja qe eshte e veshtir ti perrshkruash me fjal
/me do vepra tani se nga fjalet u lodh
hahah un dhe ti qe sjemi te dashururara sa shum qe dijm per ket tem mi
dashuria esht nje ndjehj e shpirtit qe llogjikon zemre e jo truri ..duhet te hecesh me zemer e jo me tru per ta fituar ..dashuria e vertet esht te ndjesh e jo te llogjikosh ele t'et dal gabim je i fituer per veten. !!!!!!
Shkruar Nga RInEsSa ....... Cfar Mendoni Ju....... Ne Kete tEme
avatar
RIneSsa

Numri i postimeve : 13
Age : 30
Registration date : 21/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.Kafeneja.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A i Besoni Dashurisė NeTiT.......

Mesazh  shaban cakoli prej Mon Apr 29, 2013 10:52 pm

jo shume,por po ndodhin dashuri edhe ne net
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi