Ēka prisni pas shpalljes.....?!

Shko poshtė

Ēka prisni tani pas shpalljes sė Pavarsisė?!

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
100% 100% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 2

Ēka prisni pas shpalljes.....?!

Mesazh  aLb-ReLaX prej Tue Mar 25, 2008 6:20 pm

Tregoni ēfarė prisni tani pas shpalljes sė pavarsisė sė Kosovės?!
Pėrveē votės suaj shkruani edhe mė gjerėsisht pėr mendimin tuaj!
avatar
aLb-ReLaX

Numri i postimeve : 17
Age : 30
Location : Prishtinė
Registration date : 25/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.relax-ks.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka prisni pas shpalljes.....?!

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Mar 30, 2008 10:37 pm

Tė pėrgėzoj pėr temėn sunny

Pas gjithė atyre festimeve dhe pėrjetimeve qė do jenė tė paharruara nė historin e njerėzimit,...
Pas Pavarėsisė ėshtė shumė e ditur se nuk do ketė ndonjė magjistar me shkopė magjik i cili edhe do bėn mrekullira Exclamation
Pėrkundrazi tash duhėt punuar shumė pėr tė ecur nė hap me rajonin, sepse bota ėshtė larg me mila, dhe duhet dėshmuar botės se kush jemi ne sikur popullė, pėr ti tėrhequr ata pėr investime nė tė ardhmen, tė cilat zėn njė vend shumė tė rėndėsishėm pėr ekonominė e Kosovės.
Kėshtu qė Kosovės i duhet shumė punė dhe sakricia tė mėdha pėr tė arritur qėllime tė ndryshme nė shumė fusha, duke filluar nga strukturat politike, ekonomike dhe sociale.

Institucionet e Kosovės si shteti mė i ri nė botė, gjithashtu sė pari duhet qė tė pėrforcoj ligjin i cili do mbi sundoj mbi tė gjithė,... duke i shpallur luftė tė pakomproms korrupsionit, shkeljes e sė drejtave tė njeriut etj etj,...

Pėrkundėr sfidave tė reja qė e presin vendin tonė, nga udhėheqėsit kėrkohet qė tė jenė sa mė dinjitoz sepse ata qė ishin, kėta qė janė dhe ata qė do vinė do jenė po tė njejtė,... Exclamation

Me shumė respekt nga lexuesja e juaj,... LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi