A keni ndonjė porosi pėr dikend?...

Shko poshtė

A keni ndonjė porosi pėr dikend?...

Mesazh  LiLxLaDy prej Sat Dec 15, 2007 11:51 pm

Unė do ju thosha,...Mos e leni pa ardhur kėndej qė ta kthejmė atmosferėn si dikur!!

Me shumė respekt,... LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A keni ndonjė porosi pėr dikend?...

Mesazh  Kullerka prej Sat Jan 05, 2008 1:32 am

Po kur ti na thirr ne medomos qe vin ketu LiLxLaDy te pershednes shum .

Edhe uen po ju them se hajdeni ketu te gjithe se nuk keni me i ra pishman kurr .
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A keni ndonjė porosi pėr dikend?...

Mesazh  LiLxLaDy prej Thu Sep 25, 2008 7:43 pm

Kullerka,... flm Smile

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A keni ndonjė porosi pėr dikend?...

Mesazh  Kullerka prej Sat Sep 27, 2008 1:30 am

E POROSITE ReD TRULLANI QE TE MOS I FSHI MA POSTIMET E MIJA SE KRYET JA THEM SSI DREQIT QY Basketball Basketball Basketball
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A keni ndonjė porosi pėr dikend?...

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 8:25 pm

te e vizitoni kete forum te bukur me shpesh
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A keni ndonjė porosi pėr dikend?...

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi