Ēdo problem me PC/Kompjuterin tuaj..

Shko poshtė

Ēdo problem me PC/Kompjuterin tuaj..

Mesazh  gu3sT prej Sat Apr 05, 2008 9:11 am

Nėse keni probleme me PC/Kompjuterin tuaj, atėherė postoni kėtu problemin besoj se do t'ju ndihmojm.
avatar
gu3sT

Numri i postimeve : 9
Registration date : 05/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēdo problem me PC/Kompjuterin tuaj..

Mesazh  JiMiGj prej Fri May 30, 2008 12:17 am

opaaa Wink

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēdo problem me PC/Kompjuterin tuaj..

Mesazh  eni prej Tue Feb 24, 2009 2:10 pm

Shpresoj te me ndihmoni. Kur e ndez kompjuterin ekrani del i vogel djathtas, sikur iken djathtas lart. Pse ndodh kjo? Me vjen inat se kompjuterin e kam te ri. Faleminderit

eni

Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēdo problem me PC/Kompjuterin tuaj..

Mesazh  Erjona prej Thu Feb 10, 2011 6:10 pm

Pėrshėndetje tė/e ndėruar/a lėxues/e,

pėrdori se mė shumė se 2 vite njė laptop i cili nuk mė bėnė mirė.
Nuk i kuptojė opsionet e tij, pėr k“tė ju shkruaj juve.
Kur ndezėt, ėshtė gjithėqka nė rregull, mirėpo pasi tė klikoj diku
bllokohėt total . Mė nuk bėn gje..
Keni ndonjė ide?
Kamė kerkuar tė formatizoj, dhe tė kthej nė pozicionin si ka qenė me parė.
Por porblemi ėshtė se nuk hapėt as gjė.. rrij, rrij - pres. Kot, sepse nuk ndodh gjė?

Sa pėr informacion:
Sony VAIO F13F4E/BI
Intel Core i7-740QM me 4x 1.73GHz dhe 2.93GHz Intel TurboBoost Technology / 6144MB DDR3 / 500 GB Hard-Disk me 7200U/min / 41,6cm (16,4") Full HD VAIO Display Premium me 1920 x 1080 dhe NVIDIA GeForce GT 425M me 1024MB GDDR3 / DVD-Burner/ Bluetooth 2.1 / 2x USB 3.0, 1x Multiport, i.Link, HDMI, VGA / Windows Vista

Ju faleminderit.


avatar
Erjona

Numri i postimeve : 30
Registration date : 20/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēdo problem me PC/Kompjuterin tuaj..

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi