Bashkėjetsa dhe martesa!!

Shko poshtė

Bashkėjetsa dhe martesa!!

Mesazh  LiLxLaDy prej Mon Apr 14, 2008 7:36 pm

Pasi qė i takon jetės sociale dhe bėn pjesė nė mendime psikologjike edhe po e postoj kėtė temė kėtu!!

Nė ditėt e sotme gjithnjė e mė shumė tė rinj janė duke eksperimentuar lidhjen e tyre nė bashkėjetesa, para se tė kalojnė nė martesė!!
Bashkėjetesa ėshtė nje fillim i mire pėr tė njohur njėri- tjetrin por nga ana tjetėr ka edhe mė tepė gjasa qė tė pėrfundojė nė ndarje!!

Ju si e shikoni kėtė dukuri dhe a mendoni sė ėshtė njė hap shumė me mendė dhe i domosdoshėm?

Ju mirėpres nė diskutime flower

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi