A Ka Pėrshėndetje pėr mua bre:P

Shko poshtė

A Ka Pėrshėndetje pėr mua bre:P

Mesazh  RIneSsa prej Wed Apr 23, 2008 12:54 pm

Pershendetje Nga RInEsSa
nga RInEsSa prej Tue prill 23, 2008 10:22 pm

Emri : LauraMosha: 24
Gjinia: Femer Nga... SHqipėrija Sarandė

Statusi juaj? e Zont
Dėshira pėr jetė? me u bėrė e lumtur
Shtėpi a banesė? nė Zvicer Jetoj Nė Bern--!
Ushqimi favorit? Frülings rolle! dhe ushqimi kineze-!
Pija favorite? Nesspreso..!
Filmi favorit? Gladiator..!
Muzika favorite? kylie mignoue in my arms...!
Ēka ėshtė cool? Gjith Qka Qe Ta Then Ne Skejt
DiĒka qė thua shpeshė: Tu Djegt Zemra..!
RInEsSa


Mesazhe : 00
Anėtarėsuar : 18.04.2008
Age : 21
Location : Saranda

lol!


Ju Pėrshėndes shum nga thellsia e zemres....! deshta me ju pershendet sepse nuk jemi degjuar? njė kohė tė gjat! dhe kam pas disa probleme dhe tani jam mė mire dhe shpresoj se nuk dot keme mė tė kcija ne jeten time.....!
sepse dua te jem elumtur si te gjitha Personat...! edhe deshta me ju treguar qe jam shtatzane:=) ne 4 muaj.... dhe pres nje princesh te vogel....Very Happy dhe emrin dot ja lėrė >> ----Jeya---! gjithsesi mbeteni te pershendetur... shum nga ana ime RInEsSa......!
me se shumti e preshendes LILIXLADY dhe ervjollca:-) edhe RoY----? dhe te dashurin tim ------( gu3esT)----- dhe e dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mpuQqqqqqqqq........ gu3sT....?
by3 oll ju pershendes......???????
avatar
RIneSsa

Numri i postimeve : 13
Age : 30
Registration date : 21/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.Kafeneja.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A Ka Pėrshėndetje pėr mua bre:P

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Apr 30, 2008 5:57 pm

E dashura RInEsSa.
Ju faleminderit pėr pėrshėndetje dhe prezentimin e juaj tė kėndshėm Exclamation

Me kėtė rastė, gjithashtu prano pėrshėndetjet dhe urimin tim tė pėrzemėrt tė pėrcjellur pėr ju,...
Duke tė dėshiruar shėndet (shtatėzani tė rehatėshme), dashuri,fat, vendosmėri nė rrugėn e sukseseve tė juaja tė pėrgjithėshme,...

Dhe tė dėshiroj, tė gjitha tė mirat dhe ēastet mė tė lumtura qė Perendia ka krijuar pėr njerėzimin,...
Pra, lumturia mbi zotėroft nė jetėn e juaj,...

Edhe njė herė tė pėrshėndes me shumė dashamirėsi, dhe na lejo tė dim edhe mė tutje pėr ty sunny

Me shumė respekt, LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi