Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė

Shko poshtė

Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė

Mesazh  ALincoln prej Wed Apr 23, 2008 4:39 pm

[b]
avatar
ALincoln

Numri i postimeve : 7
Location : nė Europė
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.kafeneja.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Apr 30, 2008 5:31 pm

Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė

Shqiptarėt i pėrfaqsonė nacionaliteti shqiptar Exclamation

(Si mendoni ju, nuk mund tė ju kuptoj drejt, ke mundėsi tė na sqarosh pak mė gjerėsisht Question )

Me respekt, LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė

Mesazh  ALincoln prej Wed Apr 30, 2008 9:15 pm

LiLxLaDy, lexo tekstin me kujdes!
avatar
ALincoln

Numri i postimeve : 7
Location : nė Europė
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.kafeneja.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Apr 30, 2008 11:05 pm

Shqiptarėt i takojn vetėm nacionalitetit shqiptare.

Pa mė thuaj ti, ēfarė nėnkupton me nocionin "nacionalitetė" ?....Nėse unė nuk jam duke e kuptuar pyetjen e juaj mirė dhe qartė?

LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 7:03 pm

deshmine e kane dhene gjermanet
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė

Mesazh  neli03 prej Sun Jun 30, 2013 1:44 am

une mendoi se edhe britania e madhe ka dhene nje kontribut shume te madh ne qeshtjet shqiptare

neli03

Numri i postimeve : 1
Location : gjermani-nrw
Registration date : 30/06/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili nacionalitet Europian, i pėrqafone Shqipėtaret mė shumė

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi