Pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e forumit.

Shko poshtė

Pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e forumit.

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Apr 30, 2008 6:08 pm

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr tė gjithė antarėt e forumit Exclamation
Mirė se erdhėt nė "Forumin Kafeneja Albaservers" .

Shtrirja e dorės sė mirėseardhjes ėshtė simbol i miqėsisė,...
Atėherė ta ndėrtojmė sė bashku sunny
Duke i pėrkushtuar pasion, mirėvatjes sė forumit dhe tė bėjm maksimumin tonė, pėr tė eliminuar ēdo problemė, duke ruajtur harmonin midis nesh, stafit dhe vizitorėve Exclamation

Pra duke ecur sė bashku tė ndėrtojmė normat e komunikimit miqėsorė Exclamation

Tani nuk mė mbetet asgjė tjetėr,... pėrvetėm se pranoni pėrshėndetje tė ngrohta nga unė!!

Pėrshėndetja mė e madhe le tė shkojė,...pėr tė gjithė ata, tė cilėt e shfrytėzojnė dhe e begatojnė kėtė vendė,...pėr tė dhėnė diēka tė mirė dhe tė dobishėme pėr tė gjithė ne sunny

Ju uroj punė tė mbarė dhe me pėrkushtimė tė gjithėve Exclamation

Me shumė respekt,...LiLxLaDy

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e forumit.

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 8:10 pm

Te cmuar forumist,
Jam anetar i ri,por ju pershendes te gjitheve perzemersisht
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi