Ėndrra e njė nate Pranvere?

Shko poshtė

Ėndrra e njė nate Pranvere?

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Apr 30, 2008 6:15 pm

Thuhet qė pranvera ėshtė stina, kur njerėzit mė shumė ėndrrojnė
Exclamation
Prandaj, ju ftoj tė gjithėve tė tė hidhni kujtimet e njė ėndrre tė bukur apo edhe tė ēuditėshme,...
Dhe nė fund tė stinės sė pranverės, tė shpallim ėndrrėn mė tė veēant sunny

" Ėndrra speciale "

Tė nderuar forumista, gjumė tė ėmbėl dhe ėndrra sa mė tė kėndėshme

Me shumė respekt pėr tė gjithė ju.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi