Pėrshėndetje me kėngė!

Shko poshtė

Pėrshėndetje me kėngė!

Mesazh  LiLxLaDy prej Thu May 01, 2008 2:35 pm

Tė nderuar anėtar tė kėtij forumi ju pershėndes tė gjithėve perzemėrsisht me kėtė kėng:
http://es.youtube.com/watch?v=RJMFP_9ShBM

LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi