Faleminderit...? Pėr Pėrshendetjen LilixLady:D

Shko poshtė

Faleminderit...? Pėr Pėrshendetjen LilixLady:D

Mesazh  RIneSsa prej Sat May 03, 2008 10:43 am

E Dashura LilixLady......!
Tė Flm SHum.... Pėr Pėrshėndetjen---!

Po Nuk E Kisha Prit Qė Tė Mė Pėrshendes Dikush Nga Ky Forum .......!

Sepse Mendoja Qe Mė Kan Haruar Se Njė Kohė Tė XHatė Nuk Kam Hyrė...
Mirpo Sot E SHikova Qė Kam Njė Pėrshendetje DHe U Gzova SHum:(

Qė Mė Ka Ardhur Njė Pėrshėndetje.........!
Ok Edhe Njė Herė Faleminderit SHum......

Edhe Dua Tju Tregoj Qė Mirė Jam...! Edhe Me SHtatzanijen Mirė XHer Mė Kėtė Moment Jam:D Por Luan SHum Bebja Ime Nė Bark Sepse Don Cė Tė Dale Sa Mė SHpejt Jashtė Very Happy Hi Hi Hi.....! DHe Me SHendet Jam XHer Mė Tani Mirė.....!
DHe I Lutem Tė Madhit Zot Qė Tė Jem Mirė XHdo Herė:=)
Tė XHith Njerzit Edhe UnėVery Happy

Kaloni Mirė Dhe Ishalla Kjo Pėrshendetje I XHen Tė XHithė Mictė Dhe SHoqet DHe SHokėt E Mijė Kjo Copė Leter Cė Kam SHkrujt Sa Mirė............!

Ok Pra Mbeteni Tė Pėrshendetur...........!

Tė XHithė Nga RInEsSa.....!

Ciao Very Happy
avatar
RIneSsa

Numri i postimeve : 13
Age : 30
Registration date : 21/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.Kafeneja.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi