A JU DUHET NDONJE PROGRAM? DHE NUK MUND TA GJENI?

Shko poshtė

A JU DUHET NDONJE PROGRAM? DHE NUK MUND TA GJENI?

Mesazh  JiMiGj prej Sun May 04, 2008 9:40 pm

neqoftese ju duhet cfare do programi qe cka lidhje me computerin. ju lutem shkruajeni ketu kerkesen dhe emrin e programit. Edhe nq.s kushtone $2000 ka shume mundesi te jau gjeje nga experienca. Wink

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A JU DUHET NDONJE PROGRAM? DHE NUK MUND TA GJENI?

Mesazh  VIPeeR prej Tue Nov 04, 2008 1:58 am

Pe du ni program qe muj me te nxerr ty pi pc hahahahha
avatar
VIPeeR

Numri i postimeve : 16
Age : 33
Location : Prishtina
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit http://Www.RiniaFm.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A JU DUHET NDONJE PROGRAM? DHE NUK MUND TA GJENI?

Mesazh  eni prej Tue Feb 24, 2009 2:04 pm

Pershendetje. Me duhet nje program per instalimin e kameres se me eshte cinstaluar dhe diskun e instalimit nuk e kam. Kamera ime eshte monique night vision. Shpresoj te me ndihmosh. Faleminderit

eni

Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A JU DUHET NDONJE PROGRAM? DHE NUK MUND TA GJENI?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi