Ēka mendoni pėr Olta Boka, nė pjesmarrjen e saj nė EuroSong.

Shko poshtė

Ēka mendoni pėr Olta Boka, nė pjesmarrjen e saj nė EuroSong.

Mesazh  ALincoln prej Mon May 05, 2008 9:22 pm

Mendimi im pėrsonal: Kjo ėshtė kengėtarja qė shumė leht do na qoje nė finale dhe do thejė rekordin e Anjeza Shahini, dhe jamė shumė i sigurtė, se do pėrfundoj nė 3 vendet e para, duke marrė parasysh zėrin e saj magjik, po ashtu edhe ėshtė njė vajzė shumė harizmatike nė fizionomi..............mirėpo ėshtė edhe njė pėrparėsi qė ky eviniment do mbahet nė shtetin fqinjė tė Kosovės (Shqipėris) nė Serbi.......!


Po ju anėtar tė kėtij Forumi, ku mendoni se do na shpie OLTA BOKA "Zemrėn e Lamė Peng"


Sa kamė shiqu unė nė kėtė Forum, nuk ka qėne kjo temė, ndoshta ka vend!!!

Me respekt pėr tė gjithė anėtaret e Forumit nga ALincoln
avatar
ALincoln

Numri i postimeve : 7
Location : nė Europė
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.kafeneja.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi