JU LUTEM POSTONI KETU PER ANTIVIRUS DHE FIREWALL

Shko poshtė

JU LUTEM POSTONI KETU PER ANTIVIRUS DHE FIREWALL

Mesazh  JiMiGj prej Sun May 25, 2008 2:42 am

KETU PO JAU JAPE:

SYGATE PERSONALL FIREWALL: ky eshte njer firewall qe une e kam perdorur personalisht me vite. Ky firewall ka fituar cminin para 3 viteve per me i miri firewall. Keni parasysh se ky nuk eshte antivirus vetem firewall.

Ne kete mund te shini se cfare programesh ka ne computerin tend. dhe nq.s dikush atenton te te futet ne computer ky program te pyet se a done qe te lejosh psh. ip .x.x.x.x deshirone te conectohet me programin qe e ki ti ne computer psh internet explorer. e shume e shume.

download:

rapidshare.com Sygate_Personal_Firewall_Pro_5.5__with_serial_.RAR.html

ju lutem postoni ner kete teme dhe mos te hapim shume tema per antivirus. ose firewall.

More Antivirus dhe firewalls coming up Wink

ketu eshte fotoja si duket ky Firewall >>> http://i45.servimg.com/u/f45/12/45/56/45/sygate11.png

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kaspersky Antivirus 7.0

Mesazh  gu3sT prej Thu May 29, 2008 11:15 am

http://edownloadplus.softonic.com/kav7.0.1.325en.exe

Ai qe e bėn Download kėtė antivirus, le te poston kėtu pėr Licensen dhe do tė jem aktiv sė shpejti pėr tja bėr Upload licensen flm.

P.S: Ata qė e kan PC me RamMemorie "128" apo ma pak, mė mirė mos e bėni Download hiq se jav bllokon pc, dhe ju hec shume ngadale pc nėse e Downloadoni Kasperskyn. Kaspersky e don RamMemorien me pas prej "256" e mė shume. Ju flm pėr mirėkuptim Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga gu3sT nė Thu Jun 26, 2008 9:17 pm, edituar 2 herė gjithsej
avatar
gu3sT

Numri i postimeve : 9
Registration date : 05/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: JU LUTEM POSTONI KETU PER ANTIVIRUS DHE FIREWALL

Mesazh  JiMiGj prej Sat May 31, 2008 3:41 am

thanks

Very Happy

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: JU LUTEM POSTONI KETU PER ANTIVIRUS DHE FIREWALL

Mesazh  JiMiGj prej Fri Jun 06, 2008 10:01 pm

hot

ok flm gu3st per udpateeeeeeeeeee

cheers Wink

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: JU LUTEM POSTONI KETU PER ANTIVIRUS DHE FIREWALL

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi