Une tė dua... Ti a me do !

Shko poshtė

Une tė dua... Ti a me do !

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 23, 2008 10:57 pm

Tema ėshtė kjo...duhet tė shkruaj njė djalė apo njė vajzė Une tė dua... Ti a me do ! ...dhe do ti pergjigjet pyetjes nese e do ate me larte apo jo .

Ja po ja filloj une...Ti poshtė, thuaj se a me do mua , !!!


shpresoj se do argetohemi kėtu
[i]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria

Mesazh  rexha08 prej Mon May 04, 2009 1:07 am

une te dua ti ame do mua

rexha08

Numri i postimeve : 1
Registration date : 04/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une tė dua... Ti a me do !

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 7:27 pm

po te mos ishte rexha,sikur te ishte ndonje bukuroshe do e doja
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une tė dua... Ti a me do !

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi