Me pelqen ēfarė ::.

Shko poshtė

Me pelqen ēfarė ::.

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 23, 2008 10:59 pm

Tema ėshtė tė shkruani ēka ju pelqen...


Mė pelqejnė antaret e kėti forumi .
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me pelqen ēfarė ::.

Mesazh  dibra prej Fri Jan 30, 2009 12:17 am

Embarassed me pelqejn bisedat me vajza te bukura dhe qe dijn te flasin per dashurin dhe qe jan xhentellmen te dashuris

dibra

Numri i postimeve : 2
Registration date : 28/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me pelqen ēfarė ::.

Mesazh  shaban cakoli prej Mon Apr 29, 2013 10:48 pm

te jesh serioze
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me pelqen ēfarė ::.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi