Me duaj ..............

Shko poshtė

Me duaj ..............

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 23, 2008 11:01 pm

Me duaj pėr ate qe jam ne tė vertete, pėr momentet e mia tė cmendurise pėr, diskutimet e mia shumė serioze, me duaj pėr sinqeritetin tim, pėr oren time, me duaj kur tė provokoj, por mbi tė gjitha me duaj sepse tė dua edhe une!
njė person nuk ėshtė i rendesishem se sa hapesire ze ne zemren tende, por pėr boshllekun qe ze kur nuk ėshtė me.
Ndonjehere endrrat behen realitet, por me ty, realiteti u be njė enderr.
Buzet tona pasionante u bashkuan me to u bashkuan dhe zemrat tona tė pafajshme. lotet na rrodhen se gjetem njeri-tjetrin.
Nese ti nuk do tė kishe emer, do tė tė therrisja Dashuri, dhe nese dashuria nuk do tė kishte emer do ta therrisja me emrin tend.
Nese do tė zbuloja rrugen pėr tek zemra jote, do tė fshija ēdo gjurme pėr tė shmangur kedo qe mund tė me ndiqte pas.
Do tė mesohem me mosqenien tende, do t’u them njerezve qe "ishte fati", do tė dije tė shtirem e lumtur....kushedi ne do tė jem ne gjendje t’i them zemres sime .
[b]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me duaj ..............

Mesazh  LiLxLaDy prej Mon Oct 27, 2008 8:01 pm

Mė duaj mė shumė edhe kur nuk e meritoj,... sepse atėherė kam nevojė mė shumė pėr ty I love you

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me duaj ..............

Mesazh  shaban cakoli prej Mon Apr 29, 2013 10:49 pm

me duaj,nese prit te te dua
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me duaj ..............

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi