A jetoni me prindėr?

Shko poshtė

A jetoni me prindėr?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Dec 16, 2007 12:18 am

A jetoni me prindėr?

Nėse po?...Cila ėshtė arsyeja qė ju jetoni me prindėr?

Dhe a nuk ju pėlqen qė tė jetoni jashtė familjes?

Me respekt,...LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jetoni me prindėr?

Mesazh  VIPeeR prej Tue Jan 08, 2008 11:41 pm

Po Valla Une Jetoj Me Prinderit Edhe Jom i Lumtur Shumm Bile
avatar
VIPeeR

Numri i postimeve : 16
Age : 33
Location : Prishtina
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit http://Www.RiniaFm.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jetoni me prindėr?

Mesazh  Bona_GER prej Sat Apr 12, 2008 8:14 pm

Op edhe une jetoj me prindet te mij se ende sjom martu as sen dmth se na fejen e kem me nejt te print:D edhe mire po kaloj me ta tybe edhe pse jon pak te shtir!
avatar
Bona_GER

Numri i postimeve : 2
Age : 31
Registration date : 12/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jetoni me prindėr?

Mesazh  JiMiGj prej Fri Jun 06, 2008 9:51 pm

Embarassed

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jetoni me prindėr?

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 23, 2008 10:04 pm

avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A jetoni me prindėr?

Mesazh  Erjona prej Wed Sep 22, 2010 12:45 pm


Fėmijet e vegjėl i duan prindėrit - kur rritėn pak i kundėrshtojnė - kur prindėrit plakėn , fillojnė dhe i gjykojnė
por kur si kane mė , si dreqi i kėrkojnė - por tani mundėm tė ju thėmė se do bėhet tepėr vonė !

Prindėrit na lanė prapanicėn, na rritėn dhe na edukuan, na tėrhoqėn veshin kur gabuam por kurrė nuk na larguan.
Fėmijet e vegjėl i duan prindėrit - kur rritėn pak i kundėrshtojnė - kur prindėrit plakėn , fillojnė dhe i gjykojnė
por kur si kane mė , si dreqi i kėrkojnė ......... por tani mundėm tė ju thėmė se do bėhet tepėr vonė !

Prindėrit na lanė prapanicėn, na rritėn dhe na edukuan, na tėrhoqėn veshin kur gabuam por kurrė nuk na larguan ....... pėrkundrazi.

Vetem njė gjė di tė ju thėmė o motra dhe vėllėzėr. Ajo shpulla qė mė ka dhėnė babi im atėherė .... me duket gjėja mė e ėmbėl nė botė sot ! Vetėm prindi nuk tė mėson tė keqėn kurrė ( qoftė edhe mė katili ). Vetėm prindi nuk tė hedh tutje edhe sikur e gjithė bota tė tė shajė e largojė. Vetem prindi do ngelėt miku dhe mbėshtetja jote deri nė momentin e fundit. E pra prindėrit tanė tani janė plakur dhe nė mendojmė e gjykojmė -> A ėshte mirė te jetojmė mė tė apo jo ?! .... PO, PO dhe prapė PO thėmė unė.

Zoti i ka dhėnė mundėsi njeriut ti provojė tė gjitha . Dje ishtim fėmije , nesėr do bėhėmi prind vetė. Si te sillėmi me prindėrit tanė ,
ashtu do sillen edhe fėmijet me ne.

A ka gjė mė tė tmerrshme pėr ju o vėllėzėr dhe motra qė , ti kesh bėrė hyzmet fėmijės tėnd tėrė jetėn tėnde
( dhe e keni parasyėsh vetė se me sa vuajtje na kanė rritur prindėrit ne ) dhe kur vjen puna qe ne kemi nevojė pėr tė ....
ata gjithmonė do janė pranė!

Gjithashtu edhe tė dashurtė tė vdekurit do japin forcėn, pėr tė cilen kemi nevojė..

Shumė RESPEKT!
avatar
Erjona

Numri i postimeve : 30
Registration date : 20/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jetoni me prindėr?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 6:49 pm

mjerisht,jo
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jetoni me prindėr?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 6:49 pm

mjerisht,jo
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jetoni me prindėr?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi