Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?

Shko poshtė

Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 23, 2008 11:17 pm

Pėr mua gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jete ėshtė sė pari besmin nė Zotin e Madhėrueshem ,.... Familja ime,LIRIA,.. pastaj Karakteri njerzorė ,...Morali,...Rrespekti dhe Sinqeriteti dhe Besnikrija ndaj tė gjitheve.
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Geja me shejte dhe e shtrenjet ne jeten tuaj

Mesazh  te_doja prej Tue Dec 16, 2008 6:01 pm

Kullerka, ke tipare teper te cmuara zonjushe.Keto te mira qe i thua per veteveten, te bejen te hyjnore bukuroshe.Me vjen mire.Gjithe te mirat. Te_doja

te_doja

Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?

Mesazh  dibra prej Wed Jan 28, 2009 4:14 pm

Evil or Very Mad pershendetje kullerka me vjen mir per temen esht magjepse tema jote eshte per tu pershendetur na vyn ne shqiptrve nje rinj e till tung

dibra

Numri i postimeve : 2
Registration date : 28/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 6:53 pm

shendeti,familja,jeta
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi