Kujtoj.......

Shko poshtė

Kujtoj.......

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 23, 2008 11:21 pm

Kujtoj qe me mungon gezimi ne kete jete ,...a thua dote gezohem edhe une ndonjhere??..kujtoj keto ditė tė njė viti me pare,kujtoj sa net pa gjum kam kaluar,kujtoj ate qe me qendronte pran sot nuk e kam ...! kujtoj sa shpejt iken ditet ,muajt, stinet,viti....kujtoj si isha atheher e lumtur dhe si jam tani,sa kam ndryshuar....
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi