A jeni ju autokritik?

Shko poshtė

A jeni ju autokritik?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Dec 16, 2007 12:20 am

A jeni ju autokritik,...dhe a mendoni qė me autokritik mund tė ndryshojmė disa parime tona?

Ju mirėpresė!!
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni ju autokritik?

Mesazh  Kullerka prej Sat Jan 05, 2008 2:00 am

Jam nje lloj autokritiku apo kritik ne njerezit qe jam e sigurte qe e kuptojne apo e vleresojne kritiken, por kuptohet qe kritika te jet me baze...por edhe une jam njeri qe i kuptoi dhe i vleresoi shum kritikat qe drejtohen ne adrese time.

do doja shume te isha autokritike,,, por ne fakt i kam toleruar vetes shume gjera... dhe nuk eshte mire, e di!
une e mar c'do gje me te qeshur dhe nuk e vras shume trurin per momentin, dhe i kam zili ato qe kerkojne max nga vetja dhe nuk i lejojne vetes deshtime... sepse keshtu arrihet me e mira!!

ndonese extremet i urrej!
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi