10 gjėrat mė tė qarta qė i bėjn femnat dhe meshkujt kur e s

Shko poshtė

10 gjėrat mė tė qarta qė i bėjn femnat dhe meshkujt kur e s

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 23, 2008 11:25 pm

MESHKUJT:

1.) Mbėshtetėn nė karrik dhe i qesin durt mbas koke - sinjal i mirė qė do tė thot se ata jan tė gaqem pėr njė mardhanje seksuale.

2.) E drehtojn shpinen dhe e qesin gjoksin jasht (sikur Enrique Iglesias ne videoklipin Escape); sinjal qė jan nė gjendje me u kujdes pėr pasardhėsit e ti.


3.) Lėkunden

4.) Duke folur dhe lavduar vetėn mudohen me qen nė "qendėr tė vėmendjes"

5.) Qeshja me tė madhe

6.) Tėrė kohen e ndreqin kravaten apo diqka tjeter nė garderoben e tyre

7.) E lėmojn pjesen e fundit tė qafės.

8.) Mjekrrėn e qesin pėrpara, pėr mi treguar tė gjithat rreshtet brutale tė fytyres.

9.) E ndreqin nejen e tyre.

10.) Duart i qesin nė tavolinė ose nė gju; dmth qė jan tė paprekshėm.FEMNAT

1.) Ju buzėqeshin meshkujve, pėr tė treguar qė jan tė interesume.

2.) I qojn vetullat nalt, sepse nė kėtė menyr ju zmadhohen syt - shėnje e rinis.

3.) Kadale i mbyllin syt, ulin kryt tėposht dhe shikojn nė anen tjetėr pėr disa sekonda.

4.) Duke buzėqeshur e mshefin gojėn me dor; prap nje sinjal i rinis

5.) Luajn me flokė.

6.) Lėkunden me vithe.

7.) Lėvizin me shpatull, pė tė thanė qė jan tė pafuqishme.

8.) I tendosin kėmbėt.

9.) Gjoksin e qesin pėrpara.

10.) Me gjuh i lėpijn buzėt; sinjyl qė jan tė interesume pėr mardhanjė.
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi