6 detajet qė s’duhet tė mungojnė

Shko poshtė

6 detajet qė s’duhet tė mungojnė

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 23, 2008 11:26 pm

Si tė kombinoni dashurinė dhe seksin pėr njė marrėdhėnie tė veēantė
Pėr tė pasur njė marrėdhėnie tė mirė ėshtė e rėndėsishme qė tė kombinohen dy faktorė: Dashuria dhe seksi. Dashuria ėshtė njė ndjenjė qė lind natyrshėm ndaj edhe mundėsitė pėr tė dhėnė kėshilla janė tė pakta. Ndėrsa pėr sa i pėrket jetės nė krevat ka disa mėnyra, tė cilat mund tė vijnė natyrshėm, por edhe mund tė mėsohen. Disa nga kėshillat qė japin studiuesit janė:

Vėshtrimi
Stimulimi me anė tė vėshtrimit erotik eksiton tė dyja gjinitė, por burrat janė mė tė prirė qė tė varen prej mėnyrės se si e sheh partnerja. Eksitimi i tyre vjen duke u rritur nga shikimi erotik, nė tė kundėrt femra preferon pėrfytyrim mendor tė seksit qė ndizet.

Vėmendja
Dhurojini syve tė tij habi dhe vishni diēka seksi, apo tėrhiqeni partnerin duke pėrdorur shenja delikate dhe seksi si, pėr shembull, duke lėpirė buzėt apo duke hequr ēorapet. Mos u shqetėsoni nėse u duket vetja budallaqe, kur vjen puna pėr seks sa mė shumė dramacitet, aq mė mirė ėshtė. Ndizni disa qirinj, para se tė bėni banjė, pėrdorni vajra aromatikė, gatuani pjatėn e preferuar tė bashkėshortit dhe ushqejani atė nė krevat.

Zėrat
Tė gjithėve u pėlqen tė dėgjojnė njė rėnkim kėnaqėsie qė vjen nga buzėt e tė dashurės. Shumė ēifte harrojnė kuptimin dhe rėndėsinė e rėnkimit, sidomos nėse ėshtė e pėrbashkėt dhe bėjnė seks nė qetėsi absolute. Nėse shihni njė film, ku aktorja gjatė eksitimit fillon tė rėnkojė mė aq fuqi sa ka, sigurisht qė pjesa mė e madhe juaja do tė ndjejė ndryshim nė organin gjenital, por nėse ky rėnkim vjen gjatė njė akti seksual i jep marrėdhėnies njė dimension dhe kėnaqėsi tjetėr.

Aroma
Aroma e trupit tė partnerit ėshtė ajo qė na lidh me shumė me tė. Shpesh nuk ėshtė e nevojshme tė harxhoni kaq shumė parfume dhe aroma tė tjera pėr trupin, pasi aroma qė mban trupi juaj ėshtė padyshim mė e mira dhe mė nxitėsja.

Shija
Pastrimi i tepėrt ka tendencėn tė largojė sekrecionet e seksit dhe shijen tė cilėn partnerėt e pėlqejnė ta shijojnė. Ngacmimi dhe pėrkėdhelja me gjuhė e partnerit, sidomos gjatė seksit oral, ėshtė vėrtet seksuale, kėshtu qė pėrpiquni tė mos largoni kėtė ndjesi, duke pėrdorur produkte tė tepėrta pastrimi.

Risi
Ėshtė koha qė tė lini dritat ndezur, sepse imazhet e forta erotike i dhurojnė trurit tronditje kėnaqėsie. Nėse jeni duke bėrė seks oral kujdesuni qė ai tė shohė gojėn dhe gjuhėn tuaj teksa e pėrkėdhelni. Kontakti i fortė i syve e bėn atė tė arrijė kulmin e eksitimit dhe e nxit pėr njė seks mė tė fuqishėm.

Jini vetvetja
Performoni njė striptizė pėr partnerin tuaj kur ai tė jetė kthyer nga puna. Tregohuni tė kujdesshme qė tė hiqni veshjet tuaja nė mėnyrė tė ngadaltė dhe joshėse. Mos u ngutni dhe sigurohuni qė tė ruani kontaktin e syve. Nėse ndiheni nė siklet, tė jeni tė sigurta qė ai do tė mendojė se nė atė moment tė dy keni shkuar nė parajsėn e seksit.
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi