JA SE CFARE MENDONE NJE NGA PEJA PER SHQIPTARET E SHQIPERISE

Shko poshtė

JA SE CFARE MENDONE NJE NGA PEJA PER SHQIPTARET E SHQIPERISE

Mesazh  JiMiGj prej Mon Jun 30, 2008 12:41 am

JU LUTEM LEXONI POR MOS U NXENI. KY ESHTE NJE PEJAN NGA PEJA I CILI JETON NE BRUXEL ( BELGIUM)

[22:11] <JiMiGj> wtf r u on about?
[22:11] <Pig> so open your mouth and suck me u vhore
[22:11] <JiMiGj> u belong somewhere ellse mate
[22:12] <JiMiGj> i don't have a clue who u r or what u r?
[22:12] <JiMiGj> a/s/l plz
[22:12] <Pig> ma ha karin si lopa barin
[22:12] <JiMiGj> babe*
[22:12] <JiMiGj> I don't know u

[22:12] <SoftICE> Pig: its sad that germany lose Sad
[22:12] <JiMiGj> beliave me
[22:12] <Pig> softice yes spanish gypsys win
[22:12] <JiMiGj> that's it SoftICE tell me darling
[22:12] <Pig> jimi ma ha krin ?
[22:12] <JiMiGj> him*
[22:12] <m0sad> sup
[22:12] <JiMiGj> Pig
[22:12] <JiMiGj> algerian

[22:13] <SoftICE> Pig are you albanian?
[22:13] <Pig> jimy enti sharmuta
[22:13] <JiMiGj> i knew it
[22:13] <JiMiGj> u fcking algerian
[22:13] <Pig> softice yes but from Kosova
[22:13] <Pig> not from prostitute land Albania
[22:13] <Pig> there is a big diference
[22:13] <Pig> betwen us
[22:13] <JiMiGj> but albanians helped u
[22:13] <JiMiGj> gave u the guns
[22:13] <JiMiGj> otherwise baby u would b crying in serbs hands
[22:13] <JiMiGj> your sisters
[22:13] <JiMiGj> would have been raped on and on
[22:14] <JiMiGj> even 2 date
[22:14] <JiMiGj> Smile
[22:14] <SoftICE> some of my friends are from Kosova
[22:14] <JiMiGj> sckkkkkkkkkkkker

[22:14] <JiMiGj> i got u
[22:14] <Pig> jimi softice are u real german or mixed ?
[22:14] <JiMiGj> how much more u wanted your sister 2 get raped?
[22:14] <JiMiGj> tell ussssssssssss
[22:14] <JiMiGj> how much more
[22:14] <JiMiGj> Wink

[22:14] <JiMiGj> how much more u wanted your wife 2 b pregnant by serbs?
[22:14] <Pig> softice u can ask them to know what the diference betwen albanian prostitutes and Kosowars
[22:14] <JiMiGj> yes you living abroad
[22:14] <JiMiGj> while your sister/wife beein raped by serbs
[22:15] <Pig> Albanians where 50 years down comunisme
[22:15] <SoftICE> Pig: i know it already
[22:15] <JiMiGj> and even worse fcking beeing pregnant
[22:15] <Pig> u see softice

[22:15] <Pig> and when they feel free
[22:15] <Pig> first thing they did
[22:15] <Pig> was selling them wifes
[22:15] * Parts: dorkusmajorkus (dorkus@LCIRC-44760F83.bos.east.verizon.net)
[22:15] <JiMiGj> Pig i have a feeling u r one of them
[22:15] <Pig> childrens
[22:15] <JiMiGj> that ur family has been raped?
[22:15] <JiMiGj> correct?

[22:15] <Pig> and the rest of familly for money
[22:15] <JiMiGj> and there 4 u like the serbs?
[22:15] <JiMiGj> hahhahaaha
[22:15] <Pig> kosovars never did this they are real albanians with blod and honour :-)
[22:15] <JiMiGj> oh man u must have had a painfull time
[22:15] <JiMiGj> yeh but serbs raped u
[22:15] <Pig> softice this is the diference lol
[22:15] <JiMiGj> force baby
[22:16] <Pig> jimi is a hybrid from albania and i am prety sure
[22:16] <JiMiGj> they come 2 your house pick your sister
[22:16] <Pig> he's a sin of prostitute lol
[22:16] <Pig> :-p
[22:16] <JiMiGj> well u need more facts
[22:16] <Pig> jimi RAGE lol
[22:16] <Pig> RAGE is bad
[22:16] <JiMiGj> u need 2 google if it wasnt for albanian people kosova wouldn't b where it is now
[22:16] <JiMiGj> i am ok 2 b honest i understand people like u
[22:16] <Pig> jimy ask softice he's stranger
[22:16] <JiMiGj> u don't belong in kosova
[22:16] <Pig> ask him about the diference lol
[22:16] <JiMiGj> no no sir beliave me I know it all
[22:16] <JiMiGj> internet is here
[22:16] <Pig> he allready know how to make it
[22:16] <JiMiGj> seen it all
[22:17] <JiMiGj> I do 2
[22:17] <Pig> come on jimy i am prety sure your sister fuck for money lol
[22:17] <Pig> and she pay your internet bills
[22:17] <Pig> :-)
[22:17] <JiMiGj> but answer this how long was u gonna take so your children 2 b raped in front of u?
[22:17] <JiMiGj> fair question?
[22:17] <JiMiGj> Wink

[22:18] <JiMiGj> but beliave me one who doesn't like their brothers does not belong in kosova
[22:18] <JiMiGj> therefor u don't belong there
[22:18] <JiMiGj> u r officially algerian correct?
[22:18] <Pig> come on u dont know about kosovars :-)
[22:18] <Pig> u cant be close to kosovar
[22:18] <JiMiGj> what a fcking looser?
[22:18] <Pig> because u smell sperma lol
[22:19] <Pig> come on jimy whe will change your prostitute land very sun
[22:19] <Pig> like whe did before lol
[22:19] <JiMiGj> you don't agree that has been rapes in kosova by serbs and u don't appreciate allbanians for helping u?

[22:19] <Pig> KOSOVARS are there to teach you about the way of life
[22:19] <Pig> with honour :-)
[22:19] <JiMiGj> sir, u beeing in belgium can not change any1? u don't belong in kosova. u r a traitor
[22:19] <JiMiGj> hahahaha

[22:20] <JiMiGj> tell me?
[22:20] <JiMiGj> Wink
[22:20] <Pig> when the war begin there are no laws
[22:20] <Pig> and u cant do so much
[22:20] <Pig> but when u
[22:20] <Pig> volontary
[22:20] <Pig> sell your sister
[22:20] * Joins: remIx (remIx@oh.noes.i.crashed.my.roflcopter)
[22:20] * ChanServ sets mode: +oa remIx remIx
[22:20] <Pig> and your wife
[22:20] <Pig> for money
[22:20] <JiMiGj> no sir that's fallse alligations
[22:20] <Pig> there is a big prob
[22:20] <JiMiGj> y did u star a war in kosova?
[22:20] <Pig> and this is u jimmy
[22:20] <JiMiGj> tell every1 in here?
[22:20] <Pig> a PROSTITUTE lol
[22:20] <JiMiGj> y did u start a war?
[22:20] <JiMiGj> aggagagag
[22:21] <Pig> jimy this is not big deal
[22:21] <JiMiGj> of course u don't have an answer u don't belong there
[22:21] <JiMiGj> u r a traitor
[22:21] <Pig> the other part of u is
[22:21] <JiMiGj> and beliave me
[22:21] <JiMiGj> u r not kosovan
[22:23] <JiMiGj> u know how Albanians/kosovans r like?
[22:23] <remIx> reasons?
[22:23] <JiMiGj> they will take u down 4 this

JiMiGj

Numri i postimeve : 31
Age : 35
Registration date : 17/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.hasi4ever.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: JA SE CFARE MENDONE NJE NGA PEJA PER SHQIPTARET E SHQIPERISE

Mesazh  LiLxLaDy prej Tue Jul 08, 2008 11:45 pm

JiMiGj, tė tė them tė drejtėn mė vjen keq kur lexoj diēka tė tillė ( pėrqarje mes vete)

Siē e dim tė gjithė, Kosova dhe tė gjitha trojet e tjera tė shpėrndara janė vetėm pjesė tė Shqipėrisė.

Dikund nė njė temė tjetėr e kam cekur qė shqiptarėt kudo qė jetojn nė Tiranė, Prishtin, Shkup, Plavė e Guci, Preshev e Bujanovc,... mund tė thirren pa tė keq, mes vete me emėrime vendesh, dhe kėto emėrime mund tė nėnkuptohen vetėm si identitetė regjional,(d.m.th sipas vendit ku jetojnė) por nga ana kombėtare kemi vetėm njė identitet atė SHQIPTARĖ sunny

Andaj edhe kėtu nė rastin e juaj kemi tė bėjm me njė individ me horizontė tė ngusht diturie,...
Tė kuptohesh me tė tjerėt do te thote te jesh tolerantė, gjakftohėt dhe i menēur Exclamation
Gjė qė kėtij personi i mungojnė disa prej kėtyre vetive dhe nė vende qė tė mendon i bjen shkurt, dhe pėrpiqet tė ofendoj tjetrin pa e kuptuar se ai njėkohesisht sė pari ofendon vetvetėn e tij e pastaj tjetrin,.....sepse aq ėshtė kapaciteti i atij.

Andaj edhe njerėzve tė tillė edhe nuk duhet vėr veshin shumė,...
Mirė mbetėsh.

Me shumė respekt dhe mirėkuptim, LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: JA SE CFARE MENDONE NJE NGA PEJA PER SHQIPTARET E SHQIPERISE

Mesazh  kushtrim prej Sun Nov 29, 2009 4:22 pm

hehehe JiM mos u habit ka njerz qe ende i mbeshtetin edhe serbt , lloj lloj psikopati po ka drejt me dhon mendimin e vet, si ne rastin e tina hahahah

kushtrim

Numri i postimeve : 5
Registration date : 29/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: JA SE CFARE MENDONE NJE NGA PEJA PER SHQIPTARET E SHQIPERISE

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi