Sikur tė ishte femra udhėheqėse?

Shko poshtė

Sikur tė ishte femra udhėheqėse?

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Dec 16, 2007 12:22 am

Femra ėshtė ajo qenia delikate, e brishtė, e zgjuar e sinqertė qė asgjė nuk mund ta mposhtė,...

Andaj, sikur tė ishte femra udhėheqėse e botės, ēfarė do ndryshonte bota?
Njė botė e drejtuar nga femrat do ishte e jashtėzakonėshme,... madje mund ta krahasojm sikur me njė livadhė me lule,... Smile

Tė gjitha problemet do zhdukeshin, (duke filuar nga luftėrat), dhe tė gjithė do ishim tė lumtur,(hahaha ēfarė imagjinate?).

Prandaj, jam kurioze tė ju lexoj,... sipas mendimit tė juaj, se si do ishte bota, nė njė rast tė tillė?

Me respekt,...LiLxLaDy.
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur tė ishte femra udhėheqėse?

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 6:54 pm

eshte nevojshmeri e shoqerise sone
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi