Me " Fat muajin e Ramazanit "

Shko poshtė

Me " Fat muajin e Ramazanit "

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Aug 31, 2008 10:29 am

Tė nderuar anėtarė.
Me rastin e muajit tė shenjtė tė Ramazanit,...Tė gjithė besimatarėve tė fesė Islame Urime muajin e Agjerimit Ramazanin!!
Uroj qė ky muaj tė jetė plotė dashuri dhe mirėsi nė kėtė muaj tė shenjėt!!
Zoti u'a pranoft tė gjitha lutjet, sakrificat atyre qė i bėjn nė kėtė muaj tė bekuar!

Agjerim tė leht dhe ēaste tė kėndėshme pėr tė gjithė ju!!

Me shumė respekt,... LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me fat na qoft muaji i Ramazanit.

Mesazh  LiLxLaDy prej Thu Aug 20, 2009 7:41 pm

Edhe kėtė herė si ēdo vitė tjetėr me fat na qoftė muaji i Ramazanit!!


Ky ėshtė muaji i cili na pėrkujton vlerėn e asaj qė e kemi ēdo ditė, dhe pėr tė cilėn ndonjėherė edhe nuk jemi tė vetdishėm,...
Ky ėshtė muaji nė tė cilin duhet tė ju gėzohemi vlerave tė vėrteta, duke mos na munguar edhe solidariteti ndaj tė tjerėve, duke pėrkujtuar gjithmonė tė vobektit, ku nga Zoti i madhėrishėm jemi tė gjithė tė njejtė, aty ku nuk luan rol pesha materiale por vetėm drejtėsi dhe mirėsi!!

Ju pėrshėndes tė gjithėve dhe agjėrim sa mė tė lehtė.

Si gjithėherė me shumė respekt pėr tė gjithė ju,...

LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi