pershendetje per te gjithe

Shko poshtė

pershendetje per te gjithe

Mesazh  te_doja prej Sat Sep 20, 2008 2:01 pm

ESHTE shkrimi im i pare ne kete forum.Ndihem kendeshem qe jam ne mesin e shoqeve dhe shokeve te kesaj sofre shqiptare.Ketu ka tema qe me terheqin.Ka shoke te mrekullieshem,shoqe qe meritojne rresoekt,ftyra engjullore,sy shikimi i te cileve alivanos heheheh.


Gjithe te mirat .

te_doja

te_doja

Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje per te gjithe

Mesazh  LiLxLaDy prej Thu Sep 25, 2008 7:26 pm

Pėrshėndetje te_doja.
Mirė se ke ardhur,... tė dėshiroj tė ja kalosh sa mirė nė mesin tonė!!

Argėtim tė kėndshėm!!

Me respekt, LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje per te gjithe

Mesazh  Kullerka prej Sat Sep 27, 2008 1:38 am

Mire se ke ardhur ketu te_doja shpresoj te ja kalosh mir. Mos ta nin se ktu e ki asfallt krejt e ruaju se po te des nga syte e dikut se koke rrezik tybe ,

te pershendes nga fundi i zemers teme Razz Razz
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

faleminderit per pershednetjen kullerka

Mesazh  te_doja prej Sat Sep 27, 2008 8:26 pm

Kullerka, me the,ketu eshte asfalt.Ne rregull.Do jem i vemendeshem qe mos te rrxohem kur i shikoi syte qe alivanosin heheheeh.Asfalti lendon.Rrximet ne livadh me bari,ku ka lule aromatike,ku ka shume freski,jane me te lehta.Natyrisht,syte ne natyre duken romantik,vezullojne shume,dhurojne melanklolizem. Andaj nuk friksohem nga rrximi ne natyre heheheh.

shendet kullerka

te_doja

Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

LiLxLaDy te falemderoj per mikpritjen

Mesazh  te_doja prej Sat Sep 27, 2008 8:34 pm

Shpresoi, se do ja kaloi mire ne mesin tuaj.Fillimi eshte i mbare ketu.Mikpritja bujare me jep zemer .Faleminderit zonjushe.

mbremje te kendeshme!

te_doja

Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje per te gjithe

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Oct 01, 2008 11:02 pm

Patjetėr se do ja kalosh mirė kėtu, (me Kullerken nė shoqėri hahaha) sepse perespektivat e secilit janė ashtu, siē i krijonė vetė njeriu Smile
Argėtim tė kėndshėm nė vazhdim!
Na lejo tė lexojm diēka edhe nga ti sepse njerėz tė nevojshėm janė pėr shoqėri ata njerėz qė nuk meren me tė tjerėt nė disa aspekte, por qė investojn energji pėr tė tjerėt Smile

Mirė mbetėsh.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje per te gjithe

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi