Qe po prezentohet edhe Kullerka !!

Shko poshtė

Qe po prezentohet edhe Kullerka !!

Mesazh  Kullerka prej Sat Sep 27, 2008 1:22 am

Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbellaku koka kur thojne grate gjylponen spaske ku me leshu ...thash me vete veq Kullerka po mungojka...ja edhe une me ne fund erdha dhe sic e don rendi pik se pari thashe tė prezentona.. pra keshtu e nisa se ju shurdhova me ni prezentim tė shkuret po e bitisi...............
Ja Pra vendosa edhe une mu prezentu, shyqyr qe shumica nuk e din se kush jam, se tybe me gisht ma bajn dhe thojn na erdhi Kullerka .

jam femer Nga Katundi, punoj dhe jetoj ne germany gjitheashtu edhe kėtu ne katund, mjera une selake kam lind dhe katundare do tė vdes ahahah

E dua Shumė humorin, me pelqen tė qeshi ,se tė qeshurit e zgjat jeten,I duha gjuhet e huaj dhe mesoj dhe ma kap shpejt.
Jam pa_martumja : se tybe asnje her sjam martu veq qe jam grabit njė her ahahahah
Pra une jam qekjo qe jam, dhe nuk mundem me qen tjeter kush, harrova me shkrru i kam floket e gjata por ment tė shkurta ahahaha

Ishalla me del kysmeti qetu se tybe ne enderr qeshtu kam pa RRnoft msiti i rri "Kompjuteri"


Emri: Kullerka
Mbiemri? Rrugaqi
Datlindja:QatEher kur korren Grunijet
VendElindja:N'Spital
Vendodhja:N'ShtEpi (prane pc-es pra)
Pesha:Bardh e kuq e trashe sa i polle stene
Gjat sialote shtepia robe
profesioni:Ni kallbellak e gjusme profesione
Ngjyra e syve: krejt po n'varet nga fjerrzat
Ngjyra e flokve:her t'bardha ,her t'zeza

Tybe s'di a harova nojsend se u lodha ma tu fol ,po hajt se nihemi apet veq niher sa pėr filim pak sa me u njofet keshtu qe n'paqa haru nojsend me pyetni:
Ju pershendes persemersisht tė gjithė dhe se pari i deshiroj vetes argetim tė kendshem pastaj edhe juve,.
[i]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qe po prezentohet edhe Kullerka !!

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Oct 01, 2008 11:50 pm

Paaaa na u mbush forumi me "katunadarė dhe fshatarė " Smile hahaha a i hjeke qizmet moj?

Kullerka tė pėrshėndes dhe njėherit tė dėshirojė argėtim tė kėndėshėm gjithmonė nė kėtė forum.
Jeni shumė e kėndėshėme dhe aktive me shkrimet e juaja,...tė lexojė me ėndje.
Ju urojė ēdo tė mirė nė jetė dhe me njė princ nga forumi ynė ashtu siē e ke ėndrruar ti nė ėndėrr Smile hahaha

Mirė mbetėsh,... LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qe po prezentohet edhe Kullerka !!

Mesazh  Kullerka prej Thu Oct 02, 2008 11:26 am

LiLxLaDy mirė se ju gjej e nderuar kam knaqėsin tė jem ne mesin e juaj shpresoj qe me juve dote kaloj gjithmon mirė ju falm shum nga ju .Mė lejoni qė edhe un tė ju pėrshėdnes juve dhe tė ju dėshiroj qė miresija edhe lumturija tė mbizotroi me juve.
Gjithashtu edhe pėr ju njė vargė pėrshėndetje tė veēanta plotė nderime dhe respekt qė kam pėr ju... Veē mė tė mirat ju pėrcjellėshin gjatė jetės... Qofshė gjithemone tė gezuar dhe tė lumtur ne jetė.
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qe po prezentohet edhe Kullerka !!

Mesazh  shaban cakoli prej Sun Apr 28, 2013 8:13 pm

Pse jo,te njihemi me mire ,po prezentohem edhe une:
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,perkohesisht jetoj ne Gjermani.Hobi i kam forumet,mirrem me shkrime,poezi,proze,publicistike,shpresoj te kaloj mire me ju ketu
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qe po prezentohet edhe Kullerka !!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi