Urime festa e Fiter Bajramit

Shko poshtė

Urime festa e Fiter Bajramit

Mesazh  Kullerka prej Wed Oct 01, 2008 2:00 pm

Vellezer dhe motra muslimane nga thellsija e zemres te gjithve ju uroj Festen E Fiter Bajramit, Duke Lutur Allahun Subhane ue teale qe te na pranon sakrificat qe i kemi bėrė gjate ketij muaji te drites.


InshAllah Allahu subhane ue telae eshte i knaqet me ne dhe veprat qe i kemi bėrė ne kete muaj.

O Allah pranoi Agjerimin tone...
O Allah Pranoi Lutjet qe kemi bere gjate ketij Muaj...
O Allah Pranoi Namazin dhe Pendimit tone...
O Allah Ndihmoi muslimanet ku do qe jan...
O Allah lehtsoja muslimaneve gjendje dhe dhimbjet qe jan ne lufte apo ne burgje apo ku do qe jan...
O Allah pranoi lutjet tona se vetim Ti je Ai qe i pranon lutjet Pendimet dhe vetem ty te mbeshtetemi....
AMIN !


URIME FESTEN E FITER BAJRAMIT
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime festa e Fiter Bajramit

Mesazh  LiLxLaDy prej Wed Oct 01, 2008 10:38 pm

Faleminderit Kullerka, gjithashtu pėr shumė vite, me fatė festa e Fitėr Bajramit sunny

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urime Fiter Bajrami.

Mesazh  LiLxLaDy prej Sun Sep 20, 2009 10:50 am

Mirėqenja dhe dashuria mbizotėroftė nė kėtė ditė tė shejtė Bajrami!...

Me Fat Fiter Bajramin tė gjithėve!

Pėrzemėrsishtė,... LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime festa e Fiter Bajramit

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi