Vėrejtje!!

Shko poshtė

Vėrejtje!!

Mesazh  LiLxLaDy prej Tue Feb 17, 2009 6:50 pm

Pėrshėndetje!!

Arsyeja pse unė hapa kėtė temė, ėshtė njė apelim i imi pėr tė tėrhequr vėretjen personit ndoshta edhe vet stafit tė radios .... emėrin e tė cilės nuk dua tė ja pėrmendi pėr momentin.

Temėn tė cilėn unė dje postova mė 16 shkurt 2009 nė ora 7:54 (19:54) nė forumin tonė, " Kosovė, gėzuar 1 vjetorin ditėn e pavarėsisė " pa pėrgjegjėsi edhe kopijohet dhe transferohet te njė faqe radio shqiptare.

Jam kundėr kėtij akti sepse nė fakt ėshtė bėr pa pėlqimin tim.
Dhe nuk e kuptoj se si njė radio njė staf sikur ju, me pėrvoj tani shumė vjeēare edhe kopijoni nga tė tjerėt, e di qė nė mesin e juaj keni gazetar dhe bilbil tė gjuhės dhe tė letėrsisė shqipe.
Mė vjen keq nėse ju paragjykoj juve sikur staf,... Dhe nė fakt ju ėshtė ofruar kjo ofert nga dikush tjetėr?
Jam kurioze!!

Kėrkoj sqarime pėr kėtė ekces ku mund tė kontaktoni pėrmes njė mesazhi nė forumė, pėrndryshe edhe gjindem nė #albawebchat.
Nėse nuk do ketė reagime atėherė edhe do detyrohem tė marė unė vet kontakt me pronarin e radios.

Me nderime,... LiLxLaDy.

_________________
" LYOU 10-10-2010 "

" Liri Nė Mendim,... Respekt Pėr Njė Mendim Tė Kundėrt "

" Vetėm kur t'a dish se kush je, dhe nga vjen!!...Vetėm atėherė do t'a dish se nga do shkosh dhe ku do tė arrish "


" Ēdo fillim ka njė mbarim "
avatar
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi