Po shkruaj , per ty M....qe te deshta shume...

Shko poshtė

Po shkruaj , per ty M....qe te deshta shume...

Mesazh  Kullerka prej Mon Apr 20, 2009 2:36 pm


Po shkruaj dhe qaj... per ty qe ike shpejt nga une!!!
- Per ty qe me shpeshtoheshin tik-taket e zemres sime, e goja nuk nxirrte dot asnje fjale!
-Per ty qe s'e kuptove kurr ter at Dashuri qe ndjeva ndaj teje, per ty qe dikur kinse me Dashurove!!!Une e falenderoja zotin qe eshte kujtuar per mua atehere kur mendoja se me kane harruar te gjithe,e falenderoja qe ka krijuar dashurine,e falenderoja qe te ka krijuar ty per mua te vetmin djale qe e deshata shum edhe qe nuk mundem ta harroj asnej here . Nuk pata fat ne dashurine tende uneePse kishe mbyllur deren kur une trokita te hy se mysafir ngadal ta shprehi dashurine e te preku ne shpirt pastaj te dal si njeri se ti me ke kuptuar por kurr se ke ditur rendesin.Pse s'je ulur e te mendosh dhe ta besh dallimin e njeriut me te pa njeri, se njeriu eshte qenje qe dashuron dhe se njeriu per njeriun jeton.Pse,a mos ndoshta une jam e ashper shume, a mos portreti im te frikeson ne gjume, pse une nuk mund te hy ne zemren tende, qka me mungon mua me thuaj M ....te lutem qka me duhet jetes me i shtu dhe ty ateher deshirat me ti plotesu.Une e di se jam lind per ty dhe nuk e di pse me ke hy ne gjak, me ke hy ne mish edhe ne ashte andaj ne qoft se nuk kam fat do ti mbylli syt e mos te jetoi me gjate.
Se mua nuk mundet as " Zoti" mem gjyku se tere jeten time ty te kam dashuru dhe nuk kam pas kohe per aske keq me mendu se jam perball me vuajtjet qe ti mi ke dhuru.Prap se prap e embel me eshte kjo dashuri me i embel me je ti, pse nuk po ma ngroh zemren perseri, pse dua duart e tua nuk vine lotin te ma fshin se une u linda vetem per ty , jetova dhe pres te vdes duke te dashur qdo her ty.Shpesh her e pyes veten pse s'munda buzeve tua me ju afru dhe pse zeri yt ne veshet e mi bukur ka tingellu.Pse kaq shume jom dashuru, pse kaq shume per ty jom tu luftu dhe nuk mundem me mohu edhe ateher kur une nuk jam ne mesin e te gjallve dhe kjo bote te eshte shum une do te them M.............te kom DASHUR DHE ENDE te DUUUUUUUUUUUUUU.
te deshta,ta fala dashurin,ta fala jeten,per do fjal e hubme dashurin e vertet.Mendojsha se dote jesh i imi derin ne fund te jetes,po nuk ishte dashuri po ishte fjal edhe hidhrime me ket dashuri tende.Tash mos me lut lem te jetoj edhe te vazhdoj jeten time,se zdua te kom hidhrime vetem dua te jetoj edhe te vazhdoj jeten timeeFjala ime ka qen e vertet pa tradhti e plot dashuri,po nuk dite me rujt ket dashuri.Veshtir ekom pas met haru por mamir si e tregove veten per se shpejti,
nuk kam qen ajo me dashuri te tradhtis se edin ti fjalen kur ta japi po ose jo kame qen qashtu.
Tash te thom sjam e jotja edhe mos mendo se dote kthehna ma,ne zemren tende,kur per jet fjala ime eshte e fundit se nuk muj te pranoj,se shum gabime tekam fal,po ket gabimin e fundit zdota fali per jet.Dhimbja ma djegu zemren,loti mi qoroj syt,dashuria ma mori shpirtin,ti ke i dashuri i mallkuar te zemres sime.Nga Zemra ime ti adhuroj te gjitha te mirate ne jet fat lumturi me plot dashuri.
Shushurima e gjetheve me ben te mos ndihem e vetmuar pa prezence te askujt! U flas atyre ne gjuhen time, ne gjuhen e dhimbjes dhe mekatit qe vret nje shpirt. Kam kaq nevoj serish te shikoj syte e tu ku gjeta boten. Me duhesh ti, me beso, pa ty dhe me njerez jam e vetmuar, dhe me buzeqeshje qaj pareshture! Ti je larg, kaq larg nga une, mbase tash defren diku ne zerin e rinise apo mbase i kendon dikujt. See di, sete shoh dote! Por nese ti ndonjehere me shikon, dije se mendoj per ty, vuaj per ty, shtirem sikur jam e lumtur vetem per ty! Gjithkund shoh vetem imazhin tend, fytyren tende, me kupto! Sepata force kurre te largohem nga tie. akoma me duket sikur degjoj zerin tend, fjalen tende Kullerka ime ,...Kullerka ime . .Te dua!e
A thua, Zot, dhe sot me do muae See di perse pyes kur e di se gjitheka mbaroi, por une e mesova prej tij te besoj ne dashuri, te ndjej pa logjike, te dua pa frike! Pa te une sejam vetvetja, sejam e tera, sejam nje person, jam e pergjysmuar se gjysma tjeter eshte me ty M...e Me duhet edo dite e me teper, me mungon edo mengjes, edo mbremjee Lutem te te shoh dhe nje here te flas me ty, ashtu sie di vetem une: pa ligje, pa gjykime. Atehere do te me besosh se zemra ime ishte ne gjendje dhe te ndalohej per ty. Pa ty jam nje hie, pa ty sejam asgjee U ndame me shprehjen e fundit enaten e miree. A thua ishte e mire ajo natee! Te pakten per mua ishte ferr. Me vjen keq qe duhej gjerat te mbaronin kesisoj,
por as vet see di eebera, si me erdhi gjithe ky mister i pazbuluar, kurre seisha ndjere kaq keq sa ndihem sot. Me thuaj Zot: si do te jetoj pa te, si do mundem tei largoj endrrat, iluzionet,
shpresat qe i kisha te lidhura vetem me te, siee! Dua, shume dua qe edo gje te ishte kaq ndryshe, te ishte serish e bukur sie filloi. Ate nate seta thash nga frika dhe krenaria qe kam per veten, por kam nevoje dikujt tei rrefehem duke ia thene te verteten, ate se betohem, betohem se aske sedo lejoj te ma vjedhe imazhin tend, Ai do te jete gjithmone me mua, do te kete vend te veeante ne zemren time, ai perhere do mbetet kujtimi me i bukur qe pata! Sedi ne do mjaftonte teju them vetem se M....te Dua! Ajo qe ndjej une seshprehet dot me fjale, as dhe me shkrim. Sedi se efare ishte e gjithe kjo, a ishte dashuri apoee
Sa keq po te mos ishim takuar kurre do jetonim pa ditur se efare eshte mrekullia. Ti perben ABSOLUTEN dhe me ke mberthyer shpirtin me butesine tende, brishtesine mekatare qe shtrengon fort. Sa fort perqafon syri kur dora nuk mundet.... Desh gabova me ty perpak nuk e di pse... me vinte te terhiqesha pastaj thashe: Ky eshte gjeja me e bukur qe me ka ardhur ndonjehere Nuk dua ta humb Dua ta fitoj Gjendesha ne nje kryqezim te perbere prej mekatit dhe pritjes isha vetem ne nje moment mendimi..... Thashe me vete me pas: Une e kam gjetur ate qe me pelqen Nuk mundja dot te pranoja largimin nga ti M....
isha e pafuqishem ta beja... sepse M... realisht provova veten... pra ti je shume i pranishm dhe shume i forte ne shpirtin tim Shkova llogjikshem ne perfundim se ne i perkasim njeri-tjetrit se paku shpirtesisht jemi prone enjeri-tjetrit.... Prandaj dhe u bera xheloze..... Edhe pse e dija se nuk mund te te afroje askush me asgje me shumese sa me mua... sepse keshtu me ndodh ne kembim Ty te kam shpirt Dhe shpresoj qe te jesh qellimi im i verteti!!! Kur mendoj se efare cmendurirash do ndajme bashke........ Ti me the se jam cmendurisht i cmendur.... dhe une te dua cmendurisht une dua te jem e kycur atje pergjithmone... jam egoiste!!! Ti je gjeja me e dukshme,ndoshta je i vockel por shkelqen shume me verbon ndonjehere... Oh zot qe s'te kam afer se do cmendesha duke te puthur ty.....do ushqehesha mbi gjoksin tend do vdisja
do vdisja duke menduar per ty....... Me duket sikur ai do jete kulmi i shperthimit tim aty do rrezikoj gjithcka per gjithcka.... Nuk do ta imagjinoja dot perfeksionin ndryshe, ti je perfekti, aj qe une kam enderruar, enderroj, ti je mekati im i lindur, mekati pa te cilin nuk do jetoja dot.....
Nuk e di pse me me frymezon kaq..... ke sjelle ngjyren ne jeten time Je gjeja qe me kenaq me shume, me defren, me deh si ne mbremjet e jetes.... Me pelqen edo sekonte e me shume.... Mos mendo se do me plagosesh... mendo se une jam plaga dhe ti me sheron........... Rikthehem tek ti: Ti je magjia vete zemra ime... Nese ti falenderon qiellin une mendoj se ti je qielli... pasi kam kohe qe jetoj ne parajsen e ketij qielli dhe digjem ne ferrin e saj.....
Pse vjen ne endrrat e mia: pse me vjen ne endrrat e mia,pse me puth me ate zjarr te pashuar,perse me lute,koha jone ka shkuar,valle si e pranove te verteten dhe me the se isha fajtore per te gjitha.Sonte i kujtoj endrrat tona kur ishim me te Lumturit ne ket bote,kisha frik se mos te tjetert do tna shkatrrojn endrrat tona,betohesh se ase kush nuk munde te na ndaj ne ket bote perveq Varrit te shkret,me bente te qaj sjellja jote me ate qeshje femirore. Seme largohet dot nga mendja pershperitja jote mes puthjeve tona te zjarrta ,me pate than Kullerka se do te jem bashk deri ne Amshim,sepse kishe frik se do te na ndaj dikush e kurse ti u bere aj i "PASHPIRT"e i shkatrrove endrrat tona,qe thua tash pas gjith asaj qe ndodhi ndermjet nesh ,Te URREJ.!!!.APO te DASHUROJ.!!!.
E di qe nuk kam Zemer qe te Urrej edhe pse ket e deshiroj por edhe si muj te jetoj pa lumturin tende.te kujtohet kur me thoje ejaa ejaa .se ti je Lumturia ime e vetme ne jeten time,e te lutem M...... me thuaj tash si mund te jetosh pa Lumturin tende,shpesh te shof ne enderr duke me perqafuar e duke mi lidhatu floket ashtu siq di vetem ti,pa pritur me doli gjumi kur hapa Syte ti nuk je afer meje,te lutem mos me trazo,mos mu shfaq ne endrrat e mia se e di qe ende mendon e vuan per mua, Te lutem M... me harro,nese kthehesh ta dish se e ke kuptuar fajin tende sepse ti ishe aj qe i shkatrrove te gjith ato qe ne i ndertuam e i endrruam se bashku e radh te pare DASHURIN,duke me percjellur deri ne rrugen e vetmis,sonte edhe ti vuan ndoshta keshtu per mua eshte edhe me leht.,te kujtohet se ku eshte dashur te jem tani ne bashk,te kujtohet po nejse kjo eshte jeta jote per te cilen je percaktuar ti te jetosh tash. Vetem ta dish nje te vetrtet se ase kush nuk do te Doj si une qe te kam Dashtur
,une isha ajo nintha e endrrave te tua qe te zbrizja ne qepall me letehsin e puhizes pranverore, te sillja rrezet e parat te Agimit,te sillja ngjyrat e mijra mijra te Luleve qe ti maresh arome, te sillja Ylberet e shtat qiellit per te prqafuar si dy pellumba krah shkuar fluturonin neper qiell me afsh e shurites ,por ti i harrove te gjitha e u shendrrove ne nje mostrum te vertet,e leshove ne trupin tim te njom tufani...
Zemer, te shkruaj ne kete forum sepse dua te ju tregoj te gjitheve se sa shume te dua,sespse me duket se keshtu e plotesoj ate qe kam ngelur pa e thene. edhe pse tani e di qe nuk me don ti por uen dua te ju tregoj te gjithve se veten ty te dua edhe askend tjeter, jo kot ti me je largua nga une fizikishte po nga zemra ime nuk mundesh te largohesh ,asnje her deri ne vdekjen time qe e pres per qdo dite qe te me marre e te mos jetoj ne vuajtje e pikllime se jam lodhur nga lotet e mije qe nuk kam te ndalure asnej here vetem per ty e per askend tjeter , nuk po mundem me pajtu me fatin tim te zi qe aq shum te deshta e nuk po mundem te pranoj te them se nuk te dua ma ik nga une jooooooooooooooooooooooo kurrr nuk mundem jooooooooooooooooooooooooooooooooo.
- Me shiqoje, me flisje, me provokoje por mbi te gjitha ne syt e tua vereja nje embelsi.. Dashurin time e ushqeva me shpresa te rrejshme, duke pritur per nje fjale te ardhmerise sonee!...Muaj me radhe jetova me mashtrime te pafalshme nga ti!!!..... Me genjenin se me Dashuron, ashtu me kishe genjyer edhe ti ter kohen, se me Dashuron mua, por pas qdo fjele fshihej REALITETI i vrazhd!!!....... Ti ike padashur, ti ike nga une sepse nuk me ke dashuruare kurr... Ju me lenduat me fjale te liga, me hudhet ne shport berllogu, ta ndiej veten aq keq...
Ti je i pashpirt, ti ende nuk kupton se me lendove aq thelle, ndoshta thua pse kjo shkruan keshtu, shkruaj se une ty te Dashurova me gjithe shpirt, kurse ti me kishe pas vetem hajgare !!!
Une jam e plagosur nga kjo Dashuri e rrejshme, e deshirat per ty kane mbetur si nje enderr e bukur, planet qe i bem per ket fund jave u shtangen ne vend, nuk ka kush te i shijoj pos neve!!!
Ti me braktise pa u menduar fare, e vrave Dashrurin qe te deshti pa hile...
Tani e plagosur ne shpirt, shetis e vetme dhe i kujtoj te gjitha qe i patem ne dy, e ne fund kthehem ne shtepi, si nje zogeze e braktisur me fytyr te perlotur, me trupin qe me dridhet nga trathetia e nga genjeshtrat tua... Sa shume kishe pas prirje te me genjesh , e te mos kuptohesh fare...Ter kohen u mundova ta falja ty, ter kohen e lire e kalova ne Qytetin tend vetem ti te mos lodhesh stacioneve te trenave...Me thuaj pse une i bera te gjitha keto, vetem e vetem se te Dashurova shume shume dhe kush din se qfar do te kisha ber ende per ty...
Me pagezove me emrin # Kullerka ime # kishe nga Dashuria, sa me vjen te qaj nga kjo e tera qe ma bere...Deri sa shkruaj nuk shpresoj ne rikthim... Joooooooo nuk dua ta dij se nje person si ti e Dashurova, ti e mbyte Dashurin qe me shume mend e ndertuam, ti me largove pa u menduar dhe tani jeton prap me ato mendimet e tua te pa hijshme...
Kurr nuk dua ti shiqoj syt e tua,kurr nuk dua ta ndegjoj zerin tend qe ende me tingellon ne vesh '' Kullerka Kullerka ime"... Kurre me nuk dua ta shoh fytyren tende edhe pse ndoshta do te me djege malli per ty...Ndoshta prap thua Psee...Sepse ti me fale lot lot lot dhe shume dhimbje ne shpirt...Sa here te thash "Ti vlen per mua, sa une vlej per ty" por ti kishe vler per mua me shume se sa une per ty... JOooooooo nuk mundem prap ta besoj,se nje dite do te shihemi larg e shume larg njeri tjetrit, kur mendova te jeme gjithemon me ty...
Une jeten time nuk e fik e as shpirtin nuk e mbyse, ndoshta nje dite do te jete e re per mua dhe dua te jetoj edhe me tutje... Ty te erdha vetem nje BINGO edhe pse nuk me kishe merituar ti ti ti...Nuk dua te mendoj se te kam njohur fare jooooooooooo... Une dua te jetoj e jo te vuaj, jo te derdhe lot... Ti nuk i meriton lotet e mi jooooooooo.... Sa jame e lenduar nga ti aq do te mar fuqi dhe ta jetoj prap jeten time, e ti jeto me ato plane qe as vet nuk e din se qka dhe qfare done!... Shko tani mos u mendo kurre per ket Dashuri, mos me kujto kurre me mua, sepse ti me humbe me braktise aq let... Shko tani, ndoshta gjene me mire, shko atje ku deshe te shkosh, shko shetit pa mua...Nese nje dite shkon ku ishim se bashku mos shiqo tavolinen time, se nuk me gjen dot aty, mos i shiqo veturat qe vin ne drejtim tendin se nuk jame une... Nuk e di tani ku do te jeme une dhe mos u mundo ta dijsh kurre...
Nese keta rreshta i lexon nese me fyen ne mendjen tende, ska gje se me keq nuk ma ben mua... Ndoshta do te thuash pse shkrujtaeeePoe koj ishte e tera qe me beri mua M......
Dhe ju them te gjitheve edhe nje here:dashuroni kur keni mundesine dhe mos nguroni t'a shprehni dashurine,asnjehere mos u pendoni per ate qe dikujt i thoni qe e doni me zemer.Dhe shkruani mbi dashurine-jeta vetem e tille ka nje kuptim.

Dua te ju kerkoj ndjese te gjithe atyre qe e ndjen veten te lodhur duke e lexuar kete leter te cilen e krijova nder kohe duke qendruar para kompjutorit,prandaj dhe gabimet shkrimore jan evidente .

Ju deshiroj te gjitheve shendet dhe shume dashuri,uroj fate, sukses dhe lumturi te perjetshme ne dashuri.
[b]


Edituar pėr herė tė fundit nga Kullerka nė Mon Apr 20, 2009 5:44 pm, edituar 2 herė gjithsej
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po shkruaj , per ty M....qe te deshta shume...

Mesazh  Kullerka prej Mon Apr 20, 2009 2:54 pm

Ahh e mjera cdo nate them nje deshire dhe te vetmen perseris gjithmon..imagjinoi veten time qe jam e pa shprese dhe mendoj fundin e kesaj jete makaber..tashme pjes e mendimeve te mia eshte bere dhe falja e dikujt qe me vret ne shpirt me fjal dhe me deshiren per te me pare me keq..por nuk arrihet te kuptohet qe me keq se pa ty nuk ka me per mua..ti ishe Ai (....) qe me beje te qesh,te loz,e ti them jetes time te dua shum,por,,,,nuk kam me kujt ti them te dua,nuk me ben njeri te qesh,tani gjithcka eshte krejt ndryshe nga e kaluara ime,,tani eshte nje heshtje plot dhimbje dhe mister per nje pergjigje te vetme,,,pse ndodhi keshtu!enuk edi nuk e kuptoj,,ndoshta pse nuk mendoj gje tjeter pervec fjalese se hidhur qe me the ..harrom..apo ndoshta pse tjeter nuk mundem te dashuroj..me vjen keq per nje pjes te trupit tim qe u shkeput duke pikellua gjak dhe lot,,,me vjen keq per nje pjes te trupit tim qe me harron pa pritur dhe behet pjes e dikujt tjeter^,,qe ndoshta nuk vlen me shum se nje kenaqesi pa dashuri,,e plot interes,,gjithmon do te mendoj se nje dite do te jesh pran kraheve te mi,,dhe atehere do te fal zemer,,dhe atehere do te dua,,por kam frike se mund te jete shum vone,,dhe mund te me qash mbi pllake te bardhe,,,dhe te me adhurosh me nje tufe lule...atehere do te them fjalen lamutumire pjesa me e rendesishme e shpirtiti tim qe nuk me tretet kurre...[i]


Edituar pėr herė tė fundit nga Kullerka nė Mon Apr 20, 2009 2:56 pm, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po shkruaj , per ty M....qe te deshta shume...

Mesazh  Kullerka prej Mon Apr 20, 2009 2:55 pm

Te lutem me fal qe me vujtje te rende ne zemer po detyrohem te shkruaj kete leter dhe te tregoj realitetin tim dhe te verteten qe ndjej ne zemer per ty : Deshta dhe u mundova ta mbaj si fshehtessi per kot nuk munda sepse po me numdojne tere kohen.Nuk e di q'po ndodh me mua a eshte kjo nje dashuri apo vetem nje miqesi e sinqerte.Kete nuk po mund ta kuptoj tere kohen vetem ne ty po mendoj, leter e shkruj ne nje moment shum te veshtire kur me se shumti po mentoj per ty dhe jam gati e sigurt se pas kesaj letre nuk do te mundem te gjej forcen qe te flas me ty sepse sigurisht do te me urresh dhe nuk do te duash te me flasish kurr por edhe nje her me duhet te them me FAL se kete leter e shkruaj jo nga deshira por nha detyrimi i vuajtjeve dhe dhimbjeve qe e tregon kjo leter dhe Te Lutem mos me urej Te Lutem me premto se do te mundm te bashkohemi ne boten e endrrave qe i kemi Perjetuar se bashku ....une do te Vij dhe Ateher.asgje nuk do te mund te na Nadaje .Te lutem mos harro eja e me dergo lulet e dashuris pran varrit time edhe pse kam vdek Une e ndjej shkrimin Tend me mua edhe pse kam vdek pergjithmon dua qe te kam pran edhe pse nuk Egzistosh ma do te jem gjithmon Pran Varit tan....!!!!
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po shkruaj , per ty M....qe te deshta shume...

Mesazh  Kullerka prej Mon Apr 20, 2009 2:58 pm

Ngadal e me vemendje zbres shkalleve te kujteses edhe perpara me dalin qastet qe i kemi kaluar se bashku.Veshtir qenka te shkruash per nje person i cili shpirtin ta thellson ne mendime e nuk te le te qet as ne gjumin e nates.Fjalet e tua nxoren lot nga syt e mi qe mbeten vetem kujtime per kohen qe me plagosi.Prita gjat si lulet e vesura diellin pranveror...por...!!!Qte bej tani kur jam mesuar me fjalet dhe buzeqeshjet e tua qe me benin perher te lumtur.Te deshta dhe te dua...prandaj mungesa jote me ben te vuaj!!!!!
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po shkruaj , per ty M....qe te deshta shume...

Mesazh  Kullerka prej Tue Apr 21, 2009 10:46 pm

cdo nate them nje deshire dhe te vetmen perseris gjithmon..imagjinoi veten time qe jam e pa shprese dhe mendoj fundin e kesaj jete makaber..tashme pjes e mendimeve te mia eshte bere dhe falja e dikujt qe me vret ne shpirt me fjal dhe me deshiren per te me pare me keq..por nuk arrihet te kuptohet qe me keq se pa ty nuk ka me per mua..ti ishe qe me beje te qesh,te loz,e ti them jetes time te dua shum,por,,,,nuk kam me kujt ti them te dua,nuk me ben njeri te qesh,tani gjithcka eshte krejt ndryshe nga e kaluara ime,,tani eshte nje heshtje plot dhimbje dhe mister per nje pergjigje te vetme,,,pse ndodhi keshtu! nuk edi nuk e kuptoj,,ndoshta pse nuk mendoj gje tjeter pervec fjalese se hidhur qe me the ..harrom..apo ndoshta pse tjeter nuk mundem te dashuroj..me vjen keq per nje pjes te trupit tim qe u shkeput duke pikellua gjak dhe lot,,,me vjen keq per nje pjes te trupit tim qe me harron pa pritur dhe behet pjes e dikujt tjeter^,,qe ndoshta nuk vlen me shum se nje kenaqesi pa dashuri,,e plot interes,,gjithmon do te mendoj se nje dite do te jesh pran kraheve te mi,,dhe atehere do te fal zemer,,dhe atehere do te dua,,por kam frike se mund te jete shum vone,,dhe mund te me qash mbi pllake te bardhe,,,dhe te me adhurosh me nje tufe lule...atehere do te them fjalen lamutumire pjesa me e rendesishme e shpirtiti tim qe nuk me tretet kurre...
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetjeee

Mesazh  te_doja prej Wed May 13, 2009 1:50 pm

Me pelqen sinqeriteti yte. Kush na qenka ky M...... Qenka me fat qe e dashuron ti

te_doja

Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po shkruaj , per ty M....qe te deshta shume...

Mesazh  Kullerka prej Tue Jun 02, 2009 12:18 am

te_doja shkruajti:Me pelqen sinqeriteti yte. Kush na qenka ky M...... Qenka me fat qe e dashuron ti

te-doja flm per komplimete ti nje njeri shume i vecant i mire e i pa perseritshem ju jeni shum njeri me te gjitha te mirat por un ju jam shum falinderuese juve i nderuar dhe dua me te falenderue perzemersishte je me te vertete njeri i mrekullueshem, nuk e kom idene kush je por po dukesh nje personazh shume intelegjen keshtu qe perfitoj nga rasti per te Falenderoj ty per kete fjale qe i ke shkruar per mua kane shume nje domethanje te madhe te une,e qmoj shume ate,mos harro se gjithashtu edhe une kam shume respekt ndaj teje te uroj qe te keni suksese dhe te gjitha qe ju deshironi ne jeten e juaj .

,,E kush eshte M... nuk mundesh me dite me fal a, por ai nuk po thet qe eshte me fat qe un e dashuroj por te kunderten ai po thot se eshte shum pafat qe Kullerka e dashuron ““

Rrespekte nga Kullerka.
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po shkruaj , per ty M....qe te deshta shume...

Mesazh  shaban cakoli prej Mon Apr 29, 2013 10:47 pm

grumbuj kujtimesh
rrjedhin neper mote
prej zemres time
deri te zemra jote
avatar
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po shkruaj , per ty M....qe te deshta shume...

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi