Pse me le me lote ne sy ?????????

Shko poshtė

Pse me le me lote ne sy ?????????

Mesazh  Kullerka prej Fri Apr 24, 2009 3:49 pm

Ah M..mendoje njehere lotin tim
se nuk ėshtė njė uje i thjeshte
ai pikon nga mesi i zemres
sepse vertete tė kam deshte

Mbrem ne Dhomen time ndeza njė Qiri
dhe fillova tė qaj pse tė humba Ty,
me driten e Qiriut e shkrova njė Keng
dhe ne vargjet e saj shkrova emrin Tend

Kur tė jesh ti zemer i vetmuar,
mendo te lutem ne Zerin tim,
mendoje Kullerken e cila tė ka thene,
tė Dua shum vetem ty o shpirti im!
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi