Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:39 pm

kur une kam lindur
familja shum u gezua
dhe me emrin Kullerka
ata me kan pagezua


avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:39 pm

isha femije atehere
e dilsha ne sokak
me Blendi007
gjithemon luanim bashke

]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:40 pm

ishim femije ne te dy
te lindur ne nje mote
por Blendi007 une e zgjodha
ma te mirin shoke

avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:41 pm

kur shkoja ne shtepi
isha e lodhur shum
me mirrte gjumi
buken duke e ngran


[
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:42 pm

e keshtu u rritem te dy
e ne shkoll filluam te shkojm
ne nje klase ishim se bashku
dhe ne nje banke qendronim

][/
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:43 pm

Blendi gjithmon me bente nervoz
se detyrat kurr nuk i bente
gjithmon vonohej ne shkoll
e detyrat mua mi kopionte

[
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:43 pm

qyshtu duke shkuar
qe te dy e mbarua filloren
por suksenin per qudi
shum te mire e morem

][
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:44 pm

filluam shkollen e mesme
gjithmon bashke pa u ndar
ishmi dy miqe te vjeter
qe nga klasa e pare

][/
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:44 pm

ne shkollen e mesme
kisha shum ne vete besim
sepse gjithmon pran vetes
e kisha Blendi007 tim

][/


Edituar pėr herė tė fundit nga Kullerka nė Tue Jun 02, 2009 12:08 am, edituar 2 herė gjithsej
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:45 pm

por tani ne shkollen e mesme
nuk lejoni detyrat me i kopju
Blendi vendosi qe te marr librin ne dore
dhe shum shpejt ai u permisu

][/I
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:46 pm

por fatkeqesisht ne kete shkoll
nuk na lejuan te ulemi ne nje vend
shum e kisha veshtire une pastaj
se mesimet nuk mujsha me i mbaj ne mend

][/I]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:46 pm

gjithmon shkoni mire te dy
dhe naten e matures ne duhej te shkojm
qe nga ajo nate une e kuptova
se pa Blendin nuk mund te jetoj.

][/IMG]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:47 pm

ate naten e matures
thjeshte une e kuptova
se tani une isha e rritur
por dashuri nuk shijova

][/IMG]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:48 pm

o sa shpejt na kaloj ajo nate
sa nuk mund te e pershkruaj
se ate nate e kuptova
se me Blendin jam dashuruar
][/IMG]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:48 pm

shum u dashurova
nuk e dija as vete
si te i them te dua
kur e kisha shoke te vertet[
][/IMG
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:49 pm

nuk vonoj shum per qudi
Blendi me tha nje fjale mua
Kullerka me fal qe te them
por ne ty jam dashurua

][/I
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:50 pm

Ne nje moment une u hutova
Dhe nga Blendi pakez u largova
por Blendi mua te largohem nuk me lejoj
dhe me tha qe martesen me ty une dua te e beje

]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:51 pm

o zot thoja vetmevete
a jam e zgjuar a jam duke fjet
dhe menjhere vendosa
qe me Blendin une te beje martes
][/IMG]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:53 pm

shpejt u martuan te lumtur jetuam
shum shpejt me dy femije ne u gezuam
nje bukuroshe lindi dhe nje djal shum i bukur
Fatlume dhe Fatlum ne menjeher i pagezuam

][/


Edituar pėr herė tė fundit nga Kullerka nė Tue Jun 02, 2009 12:07 am, edituar 4 herė gjithsej
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:53 pm

por keta te dy bukurosha ishin
te lazdruar shum si femije
njeri tjetrin nuk e duroni
gjithe diten duke u nguc keta e kalonin
][/I
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:54 pm

Fatlumja ishte shum dembele
asgje ne shtepi nuk punonte
gjithe diten rrinte ulur ne pc
dhe forumet i kontrollonte

avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Mon Jun 01, 2009 11:56 pm

Ky Fatlumi mos pyet hiq se qa maronte
tan kohen vetem poter bante
babti te vete ky nuk i ka perngja per seri
te gjithe thoni se ky eshte krejt si postjer

][/I
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Tue Jun 02, 2009 12:00 am

u rrite Fatlumja dhe stjuaedes punonte
shtepin ku e ka ajo krejt harronte
Bukuroshja sa ne Europ e Amerik
krejt boten kjo Fatlumja tu e shetit

avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Tue Jun 02, 2009 12:01 am

Fatlumi shkollen e kreu
me shum deshire
mjek i dhambit u ba
se zoti ja fali diturin

][
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Tue Jun 02, 2009 12:02 am

Dal nga dal erdhi pleqeria
sa shopejt u zhduk rinia
Femija u rriten e u martun
Me nipa e mbesa jeten begatun

]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi