Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Tue Jun 02, 2009 12:03 am

Nji dite u smure Blendi pakes
erdhen e moren engjujt e parajses
Mbeta e vetum une ne kete bote
Syte gjithnji per Blendin kisha me lote
]
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Tue Jun 02, 2009 12:04 am

Ulem e vetmuar ne mendime
kujtoj gjithmon Blendin tim
kujtoj jeten qe nuk kthehet ma
Kujtoj ditet prap qe i kemi lan

][/I
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Kullerka prej Tue Jun 02, 2009 12:06 am

Ne moshe te pleqeris une e kuptova shum
se njeriu ne kete jete nuk i mbetet shum .
kuptova se njeriu vetem dy dite te jetes nuk mund ti kontrolloj
te Djeshmen, dhe te Nesermen
Por mund ta kontrolloj te Sotmen. Ne te sotmen mund te :
Dashurojm
Enderrojm
Punojme
dhe mbi te gjitha te knaqemi ne www.kafeneja.de se eshte forumi jone.

Me shum rrespekt ju kerkoj falje Blendi007 qe juve ju kam zgjedhur ne kete poezi por une juve ju dua shum edhe per ate ju kam shkru pra edhe nje here me falni , por edhe nese nuk ju pelqen ose ndiheni keq ju lutem fshine kete poezi te imagjinuar .

Rrespekt per te gjithe nga Kullerka
avatar
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje poezi e imagjinuar nga Kullerka

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi